На Одещині померла військова, яка напередодні отримала щеплення від COVID

На Одещині померла військова, яка напередодні отримала щеплення від COVID

На Одещині померла військова, яка напередодні отримала щеплення від COVID
УНІАН

У селищі Чорноморське Одеської області знайшли померлою військовослужбовицю, якій напередодні зробили щеплення від COVID-19. Про таке повідомили в Командуванні медичних сил ЗСУ.

Там зазначили, що "поза межами частина та і в позаслужбовий час" військова раптово втратила свідомість. Медики, які прибули на місце виклику, не змогли реанімувати жінку.

У Командуванні медсил запевнили, що незабаром військовослужбовиця планувала вирушити в зону ООС, а тому 21 березня отримала щеплення від коронавірусу. Її вакцинувала мобільна бригада департаменту охорони здоров’я ОДА.

"Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23 березня скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу вона страждала на гіпертонічну хворобу", - зазначили в ЗСУ.

Там також зазначили, що на 24 березня запланована судово-медична експертиза, яка має встановити точну причину смерті військової.

Про смерть контрактниці повідомили і в пресслужбі Одеської ОДА. Там запевнили, що військовослужбовиця померла до прибуття "швидкої".

В обласній адміністрації підтвердили, що напередодні померла отримала щеплення від COVID-19. Утім запевнили, що того ж дня та сама мобільна бригада вакцинувала 120 людей. Усі вони почуваються добре, додали в ОДА.

Читайте також

  • Одещина перебуватиме в "червоній" зоні від двох до трьох тижнів — ОДА
  • Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада
  • В Одесі відкрили тимчасові пункти вакцинації. Де та кого прийматимуть
На початок