Одеські медики, які раніше відмовилися від щеплення, погоджуються вакцинуватися

Одеські медики, які раніше відмовилися від щеплення, погоджуються вакцинуватися

Одеські медики, які раніше відмовилися від щеплення, погоджуються вакцинуватися
Одеська ОДА

В Одесі мобільні бригади почали повторно виїжджати на вакцинацію медичних працівників, які раніше відмовилися від щеплень. Про таке повідомила генеральна директорка КНП "Одеський обласний центр громадського здоров’я" Оксана Денисенко.

За її словами, наступного тижня планують вакцинувати приблизно 500 працівників медичних закладів.

"Певна кількість працівників медзакладів коливаються, чи робити щеплення. Наразі вони поступово виявляють бажання, бо на своїх очах бачать, яка заповненість ліжок та яка смертність. Відповідно, ці страхи більше розвіюють сумніви", – зазначила Оксана Денисенко.

Вона пояснила, що зробити щеплення можуть мобільні бригади, які приїжджають до медзакладів. Також вакцинуватися можна в тимчасових стаціонарних пунктах щеплення у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

"У нас затверджено 46 пунктів щеплення. На минулому тижні почали працювати 20 пунктів щеплення і позавчора (24 березня – ред.) – ще 12", – зауважила Денисенко.

За її даними, на пунктах щеплення вже провакцинували 660 людей, мобільні бригади зробили 4870 щеплень. Першочергово на пунктах щеплення мають право на вакцинацію працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також соціальні працівники та люди віком понад 80 років.

Пункти щеплення працюють з понеділка до п'ятниці, натомість мобільні бригади працюють без вихідних.

Як зазначила директорка департаменту охорони здоров'я ОДА Наталія Одарій-Захар'єва, департамент звертатиметься до медиків серйозно поставитися до вакцинації та все ж зробити щеплення.

"Ті хто не провакинувалися в інфекційній лікарні 25 лютого, сьогодні вони хворі. І це не лише в інфекційній лікарні, а й по районам", – наголосила директорка.

Нагадаємо, раніше Одарій-Захар'єва заявила, що в опорних лікарнях області не вистачає лікарів та медсестер для лікування пацієнтів з COVID-19.

Читайте також

  • "Ліжка будуть, а кому працювати". На Одещині не вистачає медиків для лікування пацієнтів з COVID
  • Одеські медики масово хворіють на COVID-19 – міськрада
На початок