Кабмін дозволив торгівлю садівним матеріалом та роботу хімчисток у "червоних зонах"

Кабмін дозволив торгівлю садівним матеріалом та роботу хімчисток у "червоних зонах"

Кабмін дозволив торгівлю садівним матеріалом та роботу хімчисток у "червоних зонах"
. УНІАН

Уряд дозволив продавати у "червоних зонах" садівний матеріал та надавати послуги з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів.

Так, згідно з рішенням уряду, наразі у червоних зонах заборонено приймати відвідувачів закладам торговельного та побутового обслуговування.

Однак, це не стосується магазинів, 60% площі котрих призначення для торгівлі продуктами, пальним, лікарськими засобами, засобами гігієни та побутової хімією, засобами зв'язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садівним матеріалом, засобами захисту рослин.

Окрім того, до списку дозволених видів діяльності до перукарень та центрі ремонту комп'ютерів додалася діяльність з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів.

Що відомо

  • В Україні наразі не планують вводити тотальний карантин. У низці регіонів, що потрапили в "червону" зону, спостерігається покращення ситуації щодо захворюваності на COVID-19.
  • 6 квітня Офіс президента повідомив, що Україна підписала контракт на постачання 10 мільйонів вакцин Pfizer проти COVID-19. Очікується, що їх поставлять впродовж року.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • За даними МОЗ, Україна отримає майже мільйон додаткових доз вакцини від Pfizer в межах ініціативи COVAX.
  • 25 березня в Україну відправили першу партію вакцин виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
  • Офіс президента обіцяє, що постачання вакцин від COVID-19 та кількість щеплених осіб збільшиться вже у квітні.
  • 4 квітня президент Володимир Зеленський підписав указ про вакцинацію населення України від коронавірусу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок