Україна отримає майже мільйон додаткових доз вакцини від Pfizer

Україна отримає майже мільйон додаткових доз вакцини від Pfizer

Україна отримає майже мільйон додаткових доз вакцини від Pfizer
Associated Press

Україна отримає майже мільйон додаткових доз вакцини від Pfizer в межах ініціативи COVAX.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, 30 березня 2021 року глобальна ініціатива COVAX повідомила МОЗ про виділення додаткових 947 700 доз вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, які планують доставити в країну до кінця червня.

"Ми отримали додатково підтвердження від глобальної ініціативи COVAX про виділення Україні ще майже одного мільйона доз вакцини Pfizer, яка буде поставлена траншами до кінця червня", — повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також: "СOVID-19 вигаданий? Приїдьте до мене" – інтерв'ю із першим вакцинованим в Україні лікарем

У відомстві повідомили, що тепер Pfizer має зв’язатися з Україною, і після виконання нею всіх необхідних кроків буде оформлено замовлення на закупівлю цієї партії вакцини. В ініціативі COVAX додали, що постачальнику може знадобитися до восьми тижнів від моменту отримання цього замовлення до доставлення вакцини в країну.

Ще 117 тисяч доз вакцини від Pfizer-BioNTech в рамках цієї ж ініціативи Україна очікує вже найближчими тижнями.

Що відомо

  • 25 березня в Україну відправили першу партію вакцин виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
  • Україна підписала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини проти коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
  • CoronaVac – вакцина, яку створює спільно одна з найбільших фармацевтичних компаній Китаю Sinovac, біомедицинський дослідницький інститут Бутантан у Бразилії та індонезійська компанія Biofarma.
  • 18 березня президент Володимир Зеленський заявив, що індійська вакцина Covishield (AstraZeneca) безпечна, а тому немає підстав знижувати темпи вакцинації в Україні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок