Кропивницькі гімнастки вибороли ”золото” та ”срібло” чемпіонату України

Кропивницькі гімнастки вибороли ”золото” та ”срібло” чемпіонату України pixabay.com

Кропивницькі гімнастки здобули комплект срібних та золоту медаль чемпіонату України зі спортивної гімнастики. Про це Суспільному розповіла головна тренерка жіночої збірної Кіровоградської області Світлана Куценко. Змагання з 3 по 7 квітня відбувалися у Кропивницькому.

Учасниками турніру були 80 спортсменів з 8 областей. В чоловічих змаганнях кропивницькігімнасти у фінал не вийшли.

Чемпіонкою України стала кропивничанка Діана Савельєва. Вона показала найкращий результат у вільних вправах.

Жіноча збірна області, у складі Вікторії Іваненко, Євгенії Остапенко, Діани Савельєвої та Софії Шаповалової стали другими у командних змаганнях (4 види вправ – ред.). ”Золото” – у київських гімнасток.

Усі призерки є вихованками дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву ”Надія”.

Чемпіонат України у Кропивницькому – один з етапів підготовки до літніх Олімпійських ігор, які з 23 липня по 8 серпня відбудуться в японському місті Токіо.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону