Уряд назвав міжнародні організації, які закуповуватимуть ліки державним коштом

Уряд назвав міжнародні організації, які закуповуватимуть ліки державним коштом

Уряд назвав міжнародні організації, які закуповуватимуть ліки державним коштом Суспільне Львів

Кабінет міністрів обрав дві організації, які будуть закуповувати медичні товари та послуги за державний кошт.

“Затвердити перелік спеціалізованих організацій, які здійснюватимуть закупівлі товарів та послуг у 2021 році”, - йдеться у постанові, ухваленій на засіданні уряду.

До переліку увійшли Crown Agents Ltd та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН (UNDP).

Згідно з пояснювальною запискою Crown Agents Ltd закуповуватиме тести, витратні матеріали для діагностики туберкульозу, імунобіологічні препарати для проведення імунопрофілактики населення та вироби для забезпечення умов температурного контролю імунобіологічних препаратів та медичні вироби. Також компанія купуватиме:

  • медикаменти для дітей, хворих на нанізм;
  • медвироби для громадян, що страждають на бульозний епідермоліз;
  • медикаменти для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації;
  • витратні матеріали для визначення рівня глюкози в крові, глікованого гемоглобіну,
  • лікарські засоби для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки спектра аутизму, з шизофренією, афективними розладами, гіперкінетичними розладами та епілепсією.
  • ендопротези та набори для імплантації.

Натомість, програма розвитку ООН буде проводити в 2021 році закупівлі медикаментів для лікування гепатитів В і С, тест-системи для діагностики ВІЛ-інфекції, супроводу АРТ та моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих, лікарські засоби та медичні вироби для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів.

Що відомо

  • Компанія Crown Agents вже закуповує для України вакцину проти коронавірусу. Це неприбуткова міжнародна компанія-розробник, яка співпрацює з міністерствами, урядами, установами, донорами, фондами, благодійниками та приватним сектором для вирішення складних викликів.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди