Михайлюк вдруге поспіль набрав 10+ очок у складі "Тандер" і переміг у матчі НБА

Михайлюк вдруге поспіль набрав 10+ очок у складі "Тандер" і переміг у матчі НБА AP

Український шутер Святослав Михайлюк вдруге поспіль переміг у складі "Оклахоми-Сіті Тандер". Нова команда українця здобула перемогу над "Міннесотою Тімбервулвз" (112:103).

Для Михайлюка гра проти "Тімбервулвз" стала третьою у складі "Тандер" після обміну з "Детройт Пістонс". В матчі проти "Міннесоти" українець зміг вдруге поспіль набрати 10 очок.

Як зіграв Михайлюк?

Михайлюк з'явився на майданчику за 1:38 хвилини до кінця першої чверті. Очок українець не набрав, але за відведений йому час зробив один асист та ще два перехоплення. "Тандер" за підсумками першої 12-хвилинки вийшли вперед із перевагою в 3 очки.

Друга чверть виявилася для шутера збірної України менш ефективною. Михайлюк набрав перші очки, однак за 6:12 хвилин ігрового часу крім цього нічим не запам'ятався. Перший кидок з-за дуги, який здійснив українець, виявився для нього невлучним.

У третій чверті Михайлюк майже не грав, з'явившись лише за 11 секунд до кінця. "Тандер" втримали перевагу над "Тімбервулвз" у 7 очок, а в останній 12-хвилинці збільшили її до +9.

Саме в останній чверті українець набрав більшу частину своїх очок. Михайлюк набрав 8 очок, влучивши 2/3 триочкових. Крім цього, на рахунку гравця збірної України ще 2 асисти.

У підсумку Михайлюк відіграв за "Тандер" 15 хвилин, за які набрав 10 очок, реалізувавши 2/5 спроб триочкових. Крім цього, на рахунку українця 1 підбирання, а також 3 асисти та 2 перехоплення.

За рейтингом +/- Михайлюк - найкращий гравець у складі "Оклахоми-Сіті" (+12) і один із найкращих у матчі (більше лише форварда "Тімбервулвз Джоша Окогі - +13).

Матчі Михайлюка у складі "Тандер"

Календар матчів "Тандер" у березні

• 25 березня. "Мемфіс Гріззліс"
  • 28 березня. "Бостон Селтікс"
  • 30 березня. "Даллас Маверікс"

"Оклахома-Сіті Тандер" - 11-а команда Західної конференції (19 перемог, 24 поразки).

КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт