Як Святослав Михайлюк дебютував у складі "Оклахоми-Сіті Тандер"

Як Святослав Михайлюк дебютував у складі "Оклахоми-Сіті Тандер" AP

Українець уперше отримав ігровий час у складі нової команди, але результативними діями не запам'ятався.

Шутер збірної України Святослав Михайлюк уперше вийшов на майданчику після обміну до "Оклахоми-Сіті Тандер".

Михайлюк понад 2 роки виступав у НБА за "Детройт Пістонс", але в березні змінив команду. "Пістонс" обміняли українця на атакувального захисника Гаміду Діалло.

Перший матч у складі "Тандер" Михайлюк міг зіграти вже проти "Чикаго Буллз" (102:123). Але головний тренер Марк Дейно вирішив відтянути його дебют до наступної гри проти "Атланти Хоукс".

Саме проти "Хоукс" український баскетболіст уперше вийшов на майданчику за "Тандер". Але його команда програла, а сам він не набрав очок.

Як зіграв Михайлюк проти "Хоукс"?

Попри не потрапляння до стартової п'ятірки, Михайлюк отримав від тренера "Тандер" 16 хвилин ігрового часу. І заробив лише 2 підбирання.

Дебют Михайлюка у складі "Оклахоми-Сіті" припав на початок другої чверті. "Хоукс" закінчили першу 12-хвилинку із перевагою у +10 очок і збільшили її вдвічі перед перервою.

За менш, ніж 6 хвилин перебування на майданчику, Михайлюк зробив два підбирання у захисті, а також одного разу схибив, кидаючи з-за дуги. Згодом замість нього вийшов Лу Дорт.

Ще 10 хвилин Михайлюк отримав вже у останній чверті, відігравши її до кінця. На той час "Хоукс" збільшили перевагу над "Тандер" до 24 очок.

Українець ще одного разу схибив з-за дуги та загалом не зміг допомогти команді відіграти гандикап. Хоча "Тандер" закінчили останню чверть перемогою 26:25, підсумкова перевага "Атланти" склала 23 очки.

Після поразки "Оклахома-Сіті Тандер" займає 11-е місце в Західній конференції НБА - 17 перемог, 24 поразки. "Даллас Маверікс", які йдуть у зоні плей-оф, мають на три перемоги більше.

Як прокоментував дебют Михайлюка тренер?

Попри поразку та відсутність очок у Михайлюка, головний тренер "Тандер" Марк Дейно похвалив українця, зазначивши, що задоволений його виступом.

Дейно наголосив, що Михайлюк перебуває у команді обмежену кількість часу, але вже проявив себе із гарного боку.

"Повинен віддати належне Михайлюку: він всього кілька днів як тут, але вже намагається конкурувати, правильно грати та прикладає чимало зусиль. Це показник зрілості для гравця, який тільки прийшов до нас і уперше перебував на майданчику із командою. Ми раді, що Сві [Михайлюк] з нами, він гарно виступив і робив все, що від нього просили. Будемо працювати з ним і надалі".