Результативні матчі Михайлюка та Леня в НБА. Як зіграли українці

Результативні матчі Михайлюка та Леня в НБА. Як зіграли українці AP Images

Дебютні очки Святослава, ударна гра Олексія.

Українські баскетболісти в НБА - Святослав Михайлюк та Олексій Лень - провели одні з найкращих матчів у сезоні. Обидва гравці провели на паркеті 20+ хвилинах за свої франшизи і набрали сумарно 35 очок.

Михайлюк грав другий матч у кар'єрі за "Оклахому-Сіті Тандер" - зміг набрати 15 очок, а Олексій Лень уперше в сезоні закинув 20 очок за одну гру.

Як зіграв Михайлюк за "Тандер"

У дебютному матчі за "Оклахому-Сіті" Святослав не набрав жодного очка, але сповна компенсував це у наступній грі - українець допоміг "Тандер" обіграти "Г'юстон Рокетс" (114:112).

Михайлюк розпочав матч з лави запасних, провів на паркеті 21 хвилину (20:47), за які набрав 15 очок - 6/12 реалізованих кидків (3/6 3-очкових). Він також відзначися 4 підбираннями, 3 ассистами та 1 перехопленням. У пасиві українця - 4 втрати м'яча (найбільше на обидві команди).

Це дебютні очки Святослава за "Тандер"! Як пояснив українець після гри, у першому матчі за команду він придивлявся до партнерів, намагався зрозуміти, хто що робить на паркеті, а цього разу брав більше ініціативи на себе.

Як зіграв Лень за "Візардс"

Центровий Олексій Лень вп'яте поспіль вийшов у старті "Візардс", цього разу на гру проти "Бруклін Нетс". Матч завершився перемогою "Нетс" з рахунком 113:106, однак українець може записати собі цю гру в актив.

Уперше з грудня 2019 року Лень набрав 20 очок в одному матчі. Востаннє Олексій це зробив ще у складі "Атланти Хоукс", у матчі проти "Бруклін Нетс". Цього разу - уже в складі "Візардс" українець знову показав хорошу результативність.

Це його перший матч у "Вашингтоні" з 20+ очками. Також на рахунку Олексія Леня 9 підбирань, 2 блоки та 1 ассист. Усе це за 29 хвилин на паркеті (28:49).

• "Візардс" Леня продовжує йти на 13-му місці в Східній конференції (15 перемог, 26 поразок). До зони плей-оф - 4 виграні матчі.
  • "Тандер" Михайлюка - 12 місце у Західній конференції (18 перемог, 24 поразки). Зона плей-оф в кількох виграних матчах.
  • За наступний ігровий тиждень "Візардс" проведуть три матчі - двічі проти "Нью-Йорк Нікс (ніч на середу та п'ятницю), проти "Детройт Пістонс" (ніч на неділю).
  • У "Тандер" теж три матчі за наступний тиждень - проти "Міннесоти Тімбервулвз" (ніч на вівторок), "Мемфіс Грізліс" (ніч на четвер) та "Бостон Селтікс" (ніч на неділю).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс