У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрології

У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрології

У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрології Суспільне Миколаїв

16 березня під будівлею Миколаївської облдержадміністрації, перед початком сесії, зібрались робітники центру гемодіалізу та нефрології обласної клінічної лікарні. Люди прийшли передати звернення до депутатського корпусу щодо виділення цього відділення в окреме некомерційне підприємство.

На акцію зібрались п’ятнадцять людей. На плакаті одного з учасників назва нового відділення. За словами завідуючої центром нефрології та діалізу Тетяни Костиненко, центр не має можливості забезпечити пацієнтів необхідними медикаментами.

"Невмотивований медперсонал, тому що отримує мінімальну заробітну плату. Якщо дають якусь премію, то це близько тисячі гривень на персонал", – сказала Тетяна Костиненко.

У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрологіїСуспільне Миколаїв

За 10 хвилин від початку акції до людей вийшла голова обласної ради Ганна Замазєєва та запросила учасників акції взяти участь у наступній медичній комісії, щоб обговорити це питання. З її слів, комісія чекала на представників центру ще місяць тому.

У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрологіїСуспільне Миколаїв

Гроші в лікарню надходять від НСЗУ за кожного пролікованого пацієнта. За словами головного лікаря закладу Петра Римара, в разі відокремлення відділення, чим більше буде проліковано пацієнтів, тим краще для відділення, лікарня в такому випадку не отримає нічого. Станом на 16 березня всі надходження розподіляються по всіх відділеннях закладу.

"Кошти від НСЗУ поступають на рахунок лікарні і витрачаються не за бажанням працівників, а на функціонування лікарні. По-перше, це заробітна плата, по-друге – забезпечення медикаментами наших пацієнтів і хворих. І в розвиток лікарні. Других коштів немає", – розповів Петро Римар.

У Миколаєві відбулась акція працівників відділення гемодіалізу та нефрологіїСуспільне Миколаїв
Читайте також: "У Миколаєві посилюють карантинні заходи"

Відокремити відділення нефрології та діалізу можуть рішенням облради. Майно в першій клінічній лікарні також належить облраді. У разі відокремлення, відділення працюватиме на тому ж місці, але вже як окрема установа.

В облраді з датою проведення комісійного засідання з цього питання поки що не визначились. За словами Тетяни Костиненко, про дату повідомлять за тиждень до проведення комісії.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди