Артисти і журналісти зняли кліп на пісню Антоненка, підозрюваного у вбивстві Шеремета

Артисти і журналісти зняли кліп на пісню Антоненка, підозрюваного у вбивстві Шеремета

Артисти і журналісти зняли кліп на пісню Антоненка, підозрюваного у вбивстві Шеремета

Відомі музиканти, актори, журналісти, режисери та громадські діячі знялися у кліпі на пісню "Сенс" гурту Андрія Антоненка (Riffmaster), якого підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

Відеоробота представлена у YouTube та має назву "У чому сенс правосуддя?"

В описі до відео зазначається, що у кліпі знялися люди, які усвідомлюють, що "свобода кожного з нас сьогодні під загрозою і кожного з нас сьогодні можуть звинуватити у скоєнні злочину".

"Але всі ми хочемо жити у сильній правовій державі, де закон, право на захист і презумпція невинуватості є базовими цінностями. В епоху постправди правда повинна бути під захистом. У сучасних умовах приховати правду неможливо. Але захистити її складно, особливо коли зацікавлені в її приховуванні керують правосуддям. Захистити правду і покарати справжніх злочинців – це і є СЕНС!", - сказано в анотації до кліпу.

Також зазначається, що попри те, що правоохоронці нібито представили докази у причетності до вбивства журналіста військового медика Яни Дугарь, лікарки та волонтерки Юлії Кузьменко і музиканта, учасник АТО й діючого сержанта ССО ЗСУ Андрія "Riffmaster" Антоненка, вони не переконали громадськість.

У кліпі знімалися: Віталій Кириченко, Сашко Положинський, Олег Собчук, Соня Сотник, Анастасія "Стасік" Шевченко, Віктор Придувалов, В’ячеслав Пілунський, Олександр "Фоззі" Сидоренко, Сергій Кузін, Женя Галич, Ахтем Сеітаблаєв, Борис Таршис, Катерина Степанкова, Володимир Балух, Євген Степаненко, Світлана Орліченко.

А також Андрій Яценко (Diezel), Олександр Ярмола, Дмитро Шуров, Ашот Арушанов, Юрій Юрченко ("Юркеш"), Юрій Макаров, Антон Слєпаков, Олена Божко, Євген Кібець, Римма Зюбіна, Сергій Танчинець, Олексій Зволинський, Олексій Курбаков (Льолік), Вікторія Ягич, Іван Леньо, Дмитро Сазонов, Леся Литвинова, Анатолій Вексклярський, Лариса Руснак, Олег Фагот Михайлюта, Сергій Мартинюк, Валерій Ананьєв, Олександр Гагаєв.

Як відомо:

  • Український журналіст білоруського походження Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок вибуху автівки, в якій він їхав на ефір своєї авторської ранкової програми. Шеремет був у машині один і за кілька хвилин помер у кареті "швидкої".
  • 12 грудня 2019 року на брифінгу поліція назвала підозрюваних у вбивстві. Це лідер гурту Riffmaster, військовий Андрій Антоненко, кардіохірургиня та волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь.
  • За версією слідства, вибухівку під авто Шеремета заклали Кузьменко й Антоненко. Розвідку на місці злочину вела Яна Дугарь.
  • У виробленні вибухівки підозрюють раніше судимого атовця Владислава Грищенка. У справі також фігурує його дружина Інна.
  • Суд заарештував Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка. Яна Дугарь перебувала під цілодобовим домашнім арештом.
  • Згодом останній змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше