Оприлюднено закон про перехід на електронні трудові книжки. Що він передбачає

Оприлюднено закон про перехід на електронні трудові книжки. Що він передбачає

Оприлюднено закон про перехід на електронні трудові книжки. Що він передбачає ФОТО: Суспільне Чернігів

Закон про ведення обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, який передбачає перехід на електронні трудові книжки протягом п'яти років, офіційно опубліковано у парламентській газеті "Голос України".

Закон було ухвалено 5 лютого 265 голосами народних депутатів. Документ пеpедбачає п'ятирічний перехідний пеpіод викоpистання як папеpового, так і електpонного ваpіанту книжки. За цей час дані укpаїнців мають бути пеpенесені до Єдиного деpжавного pеєстpу. Свою електронну книжку можна буде побачити в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду або в мобільному додатку.

Додавати та змінювати інформацію в книжці зможуть як роботодавці, так і працівникіи. Крім того, роботодавець зобов’язаний видати оригінал паперової трудової книжки на руки працівнику під підпис.

Електронні книжки відкривають безпосередньо в Пенсійному фонді. Роботодавець лише надсилає документи. Знайти електронну трудову книгу можна буде на Порталі Електронних послуг Пенсійного фонду.

Читайте також: Електронні трудові книжки: коли введуть та як це вплине на нарахування пенсій

Доступ до електронної книжки є тільки у застрахованої особи та роботодавця, з яким є трудові відносини. Тому даними більше ніхто не може скористатися. Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, роботодавці відтепер будуть зобов'язані вести трудові книжки в виключно електронному вигляді. У паперовому варіанті – за бажанням працівника.

"Стрімкий розвиток цифрових технологій обумовлює необхідність перегляду правовідносин, пов’язаних з обліком трудової діяльності працівника. Чинні нормативні підходи у цій сфері сформовані ще у 60-х–70-х роках минулого століття в умовах тоталітарного устрою колишнього СРСР і не відповідають ні сучасному стану законодавства, ні реаліям соціально-трудових відносин", — йдеться у документі.

Прогнозується, що реформа створить можливості для:

  • зменшення витрат роботодавців на ведення паперового документообігу;
  • спрощення доступу до інформації про набутий стаж працівників;
  • врахування даних стосовно освіти та кваліфікації, яку має населення та яку отримують молоді люди, для забезпечення узгодження пропозицій, які існують на ринку праці;
  • усунення можливих ризиків і негативних наслідків втрати трудової книжки, її фізичного пошкодження, фальсифікації та внесення недостовірних відомостей;
  • забезпечення необхідних умов для запровадження автоматичного призначення пенсій та соціальних виплат.

Що відомо

  • 2 веpесня 2020 року Веpховна рада ухвалила в пеpшому читанні законопpоєкт пpо електpонні тpудові книжки.
  • Наприкінці грудня 2019 року до Верховної Ради був поданий новий проєкт закону "Про працю", ініційований Кабінетом Міністрів.
  • Ним планують замінити чинний Кодекс законів про працю. Проти нових змін в український закон вже висловилися європейські профспілки. Зокрема, через можливість роботодавців легко звільняти працівників і зменшення захисту матерів із малими дітьми.
  • У січні 2020 року ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що новий закон про працю має чотири мети, серед яких створення рівних прав гри для працівників і робітників, гнучкі умови праці, стимули для розвитку бізнесу й інше.

Читайте також

Трудові книжки, пенсійний фонд та відповідальність за насильство. Які плани має Рада

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди