Франківські студенти створили тренд Tik-Tok на твори Тараса Шевченка

Франківські студенти створили тренд Tik-Tok на твори Тараса Шевченка

Франківські студенти створили тренд Tik-Tok на твори Тараса Шевченка Колаж/Суспільне Карпати

Івано-франківські студенти Університету Короля Данила записали проєкт під хештегом #КобзарХХІ. Відео присвятили Шевченківським дням, пише Суспільне Карпати.

Студенти спеціальності "Музичне мистецтво" придумали мелодію на вірш Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої". Самостійно вони зробили аранжування та зняли відео.

"Пісня вийшла дуже сучасною, танцювальною. Відео знімали на території Палацу Потоцьких. Ця стара і майже зруйнована будівля символізує Україну, яка має багаторічну історію, але ніяк не може повністю відродитися. Учасники проєкту зустріли хлопця-бандуриста і запропонували йому знятися у ролику. Студенти багато думали про те, яким був би Шевченко, якби жив у сучасній Україні. І дійшли до висновку, що Шевченко у наші дні боровся б за Україну, відстоював її і обов’язково був би учасником протистоянь на Майдані. Саме тому бандурист на відео – у балаклаві", – розповідає менеджер кафедри "Музичне мистецтво" Ірина Батюк.

Робота над проєктом тривала протягом двох днів. Студенти хочуть, аби новий тренд у Тik-Tok підхопила молодь, та щоб підлітки захотіли по-новому відкрити для себе творчість Тараса Шевченка.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше