Будинок Сержа Генсбура вперше відкриють для публіки

Будинок Сержа Генсбура вперше відкриють для публіки

Будинок Сержа Генсбура вперше відкриють для публіки Flickr / Claudia Schillinger

Музей розпочне роботу в жовтні 2021 року. Гараж навпроти переобладнають на касу, підвал перетвориться на виставковий простір, а житлові приміщення залишать такими, як були. Про це в Instagram повідомила донька актора Шарлотта Генсбур.

Таунхаус на рю де Верней 5 – місце, де останні 20 років життя провів визначний французький співак та автор пісень Серж Генсбур. Це місце важко пропустити, адже будівля вкрита безліччю написів та графіті, присвячених зірці. 

Відтоді, як артист помер у 1991 році, внутрішній устрій квартири залишився незмінним. На місці навіть недопалки, які він там залишив тридцять років тому. 

Шарлотта Генсбур повідомила, що сподівається перетворити це місце на унікальне середовище, яке допоможе прихильникам краще зрозуміти творчість її батька. Головною пам'яткою стане велика зона вітальні з фортепіано, баром в стилі ар-деко та величезною колекцією скульптур Генсбура. Цю ексцентричну кімнату співак описував гостям так: "Не знаю, що це: вітальня, музична кімната, публічний будинок, музей". 

Що відомо 

Шарлотта Генсбур – відома співачка та акторка, одна з чотирьох дітей Сережа Генсбура. У листопаді 2017-го вона випустила свій п'ятий, найбільш особистий альбом "Відпочинок". Там є пісні, присвячені її батьку. Відео на пісню Lying With You вона зняла сама у батьківському домі та вперше показала світові місце, де жив та помер Серж.

Читайте також

Головну премію Берлінале отримала румунська сатирична драма про порно

Штучний інтелект навчився у справжніх піаністів і тепер може зіграти будь-яку мелодію 3D-руками

Перемога над сонцем: що треба знати про нову виставку PinchukArtCentre

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше