Школа в умовах пандемії. У Кропивницькому тестували онлайн-порадник від Міносвіти

Школа в умовах пандемії. У Кропивницькому тестували онлайн-порадник від Міносвіти

Школа в умовах пандемії. У Кропивницькому тестували онлайн-порадник від Міносвіти Суспільне: Кропивницький

Онлайн-порадник ”Школа в умовах пандемії” тестували директорка та десять вчителів Кущівської гімназії у Кропивницькому. Це проєкт Міністерства освіти і науки в рамках Всеукраїнського марафону ”Толерантна освіта – запорука здорового суспільства”. Порадник створили з використанням матеріалів дитячого фонду Організації об’єднаних націй ЮНІСЕФ та Всесвітньої організації охорони здоров’я – розповів заступник міністра освіти і науки Артур Селецький. Суспільне дізнавалось – чи корисний онлайн-порадник для вчителів.

За словами заступника міністра, для країни і міністерства це безкоштовний проєкт. Він складається з анкетування і рекомендацій: ”Питання, що увійшли до анкети, сформульовані з урахуванням вже існуючих в країні рекомендацій та протоколів, спираючись на кращі міжнародні практики реагування на пандемію COVID-19 системами освіти”.

Директорка Кущівської гімназії Наталія Вельгун та вчителька англійської мови Валерія Олексієнко зареєструвались для участі в опитуванні. Про онлайн-порадник дізнались у міському управлінні освіти – розповіла Наталія Вельгун: ”Подумали, що це має бути практична й цікава річ. Ми стоїмо зараз перед серйозними викликами і, я розумію, що ці виклики не останні.

Користувачам онлайн-порадника дають для відповіді 41 питання. Вимога єдина – відповісти на усі питання за один раз.

Порадник має 5 розділів. За словами директорки гімназії, анкетування дає змогу вивчити думку користувачів (вчителів та директорів шкіл – ред.) з наступних питань: доступ до освіти, якість навчання, емоційне здоров’я, безпека і шкільне харчування.

Школа в умовах пандемії. У Кропивницькому тестували онлайн-порадник від МіносвітиСуспільне: Кропивницький

На онлайн-опитування Наталія Вельгун витратила годину: ”Дізналась про ровесницьке наставництво. Це коли в одному й тому самому класі або на паралелі ми можемо організовувати групи дітей-ровесників, які надають підтримку один одному. Отримала інформацію про наставницькі (менторські) програми – між старшими й молодшими учнями. Для класних керівників корисною є інформація про організацію групових дзвінків, під час яких з батьками обговорюють проблеми, наприклад, дистанційного навчання”.

Одним з недоліків порадника, за словами директорки, є недостатня кількість конкретних прикладів – з посиланнями на сайти закладів.

За словами Валерії Олексієнко, онлайн-порадник можна доповнити конкретними прикладами для окремих предметів.

До 7 березня онлайн-порадником скористуються решта, 12, вчителів гімназії – сказала директорка.

Що відомо

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди