Вакцинація від COVID-19: медики зафіксували понад сто побічних ефектів після щеплення

Вакцинація від COVID-19: медики зафіксували понад сто побічних ефектів після щеплення

Вакцинація від COVID-19: медики зафіксували понад сто побічних ефектів після щеплення
УНІАН

Станом на 4 березня вакцинувалися проти коронавірусу 2680 осіб. Загалом першу дозу препарату отримали майже десять тисяч людей, серед яких 126 повідомили про появу побічних ефектів.

Як повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, найменше щеплень зробити у Закарпатській області (лише 30 людей), найбільше – у Дніпропетровські (350). За тиждень вакцину отримали майже 10 тисяч українців.

Він додав, що для проведення кампанії з вакцинації було задіяно 45 мобільних бригад, що становить лише 10% від запланованої кількості, а також за цей час було зафіксовано 126 повідомлень про побічні ефекти.

"Тобто трохи більше ніж 1% від усіх вакцинованих. Один випадок кваліфікований як серйозний та призвів до госпіталізації людини", - зазначив Радуцький і додав, що вакцина безпечна.

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що до кінця року всі охочі зможуть зробити щеплення від коронавірусу. Також він повідомив, що Україна вже має контракти на 30 мільйонів доз вакцин.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило вакцинувати громадських діячів проти COVID-19 з метою популяризації щеплень у разі, якщо лишатимуться "зайві" препарати AstraZeneca.
  • Понад 44 тисячі українців записалися протягом 1 березня до листа очікування вакцинації від COVID-19.
  • Президент Володимир Зеленський щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Президенту зробили щеплення під час його робочої поїздки до зони ООС.
На початок