Скільки українців записались в чергу на вакцинацію. Відповідає міністр

Скільки українців записались в чергу на вакцинацію. Відповідає міністр

Скільки українців записались в чергу на вакцинацію. Відповідає міністр
. АР

Понад 44 тисячі українців записалися протягом 1 березня до листа очікування вакцинації від COVID-19. Найбільше заявок люди залишили у додатку "Дія".

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"За неповний день на порталі в чергу записалися 5280 людей, через контакт-центр 671 людина, через "Дію" 38 531 людина. Ці цифри є красномовним підтвердженням готовності українців до вакцинації та їх довіри до системи охорони здоров'я", – сказав Степанов.

Читайте також: Як записатися на вакцинацію проти COVID-19. Інструкція від Мінцифри

Він нагадав, що записатися в чергу на вакцинацію можна зателефонувавши за номером контакт-центру МОЗ 0800602019 та через портал державних послуг "Дія".

Що відомо

  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.
  • Першим в Україні вакцину проти COVID-19 отримав лікар з ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.
  • З 1 березня українці можуть записатися до електронної черги на вакцинацію проти COVID-19 на державному порталі "Дія".
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов щепився вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19. Наступним щеплення має отримати президент Володимир Зеленський.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що до кінця року всі охочі зможуть зробити щеплення від коронавірусу. Також він повідомив, що Україна вже має контракти на 30 мільйонів доз вакцин.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило вакцинувати громадських діячів проти COVID-19 з метою популяризації щеплень у разі, якщо лишатимуться "зайві" препарати AstraZeneca.
На початок