Instagram додав "толерантні" стікери до 8 березня. Хто на них зображений

Instagram додав "толерантні" стікери до 8 березня. Хто на них зображений

Instagram додав "толерантні" стікери до 8 березня. Хто на них зображений Instagram

У Instagram до 8 березня з'явилися наклейки для сторіз, які покликані нагадати користувачам про толерантність та те, що день присвячений захисту прав жінок.

Про це свідчить оновлення в соціальній мережі. Так, якщо зайти у сторіз та обрати фото чи відео для публікації, до нього можна додати один з 5 нових стікерів, ідея яких полягає в тому, щоб показати різних жінок.

Стікери в InstagramInstagram/скріншот

Стікери в Instagram

Instagram офіційно не пояснював, що означає кожен стікер, однак на них зображені бодіпозитивні жінки, жінки різних кольорів шкіри, релігії, зовнішності, сексуальної орієнтації та поглядів.

Стікери в InstagramInstagram/скріншот

Стікери в Instagram

8 березня відзначається започаткований Організацією Об'єднаних Націй Міжнародний жіночий день — феміністське свято, символ боротьби за права людини для жінок, проти сексизму та гендерної нерівності. Ця дата є найзначнішою з феміністичних. Радянська ідеологія змінила погляди на це свято, яке й в Україні в дорадянські часи сприймалося як день захисту прав, зробивши його "днем весни й краси".

Українські феміністи та феміністки, а також борці та борчині за права жінок нині борються з цією думкою, проводячи просвітницькі акції та марші 8 березня, в той час, як у західних країнах такої проблеми немає, й в урядів та громадян прийнято цього дня згадувати найвизначніших жінок, а також підтримувати амбіції та здібності своїх громадянок.

У світі щомісяця понад один мільярд людей використовують Instagram. Україна входить до топ-10 держав за часткою користувачок Instagram, загалом соцмережою користуються понад 11,5 мільйонів українців.

Що відомо

  • Соціальна мережа Instagram додала функцію "Живих кімнат" (Live Room), де можна вести прямі трансляції одразу вчотирьох. Раніше виходити в прямий ефір могла лише одна людина.
  • Міністерство культури та інформаційної політики та агенція Postmen створили маску в соцмережі Instagram до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше