Instagram додав функцію "живих кімнат". Як запустити оновлення

Instagram додав функцію "живих кімнат". Як запустити оновлення

Instagram додав функцію "живих кімнат". Як запустити оновлення Instagram

Соціальна мережа Instagram додала функцію "Живих кімнат" (Live Room), де можна вести прямі трансляції одразу вчотирьох. Раніше виходити в прямий ефір могла лише одна людина.

Як повідомила компанія у блозі, користувачам дали можливість "подвоїти" пряму трансляцію та виходити в прямий ефір одразу чотирьом людям. Нова опція буде доступна всім користувачам.

У компанії сподіваються, що нова опція дозволить користувачам розширити можливості створення контенту, зокрема запровадити ток-шоу, а також мати більше способів будувати власний бізнес та розширювати аудиторію.

"Ми сподіваємося, що подвоєння в прямому ефірі відкриє більше творчих можливостей - почніть ток-шоу, проведіть джем-сейшени або створіть разом з іншими артистами прямий ефір, проведіть захопливі уроки зі своїми користувачами або просто поспілкуйтеся з друзями", - зазначили в компанії.

Щоб запустити Live Room у застосунку Instagram, потрібно свайпнути пальцем вліво і обрати опцію Live camera. Потім потрібно обрати гостей, яких потрібно під’єднати до трансляції.

В Instagram додали, що нову функцію запровадили через те, що під час пандемії COVID-19 попити на "живі" трансляції різко збільшився.

Схожа функція "живих кімнат" існує в новій соцмережі Clubhouse, яка останнім часом стала популярною серед користувачів: за 11 місяців існування там зареєстрували понад 10 мільйонів користувачів. У додатку можна доєднатися до кімнати зі спікерами та за допомогою аудіо поговорити на будь-які теми за інтересами.

Що відомо

  • Міністерство культури та інформаційної політики та агенція Postmen створили маску в соцмережі Instagram до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше