В Instagram з'явилась маска Лесі Українки

В Instagram з'явилась маска Лесі Українки

В Instagram з'явилась маска Лесі Українки МКІП

Міністерство культури та інформаційної політики та агенція Postmen створили маску в соцмережі Instagram до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Як повідомляє пресслужба МКІП, Instagram-маску зможе використовувати кожен, хто хоче створити власні сторіз та долучитися до ювілейного року поетеси.

У відомстві зазначили, що маску розробили для того, щоб молода аудиторія соцмережі активно долучалася до відзначення ювілейного року Лариси Косач-Квітки, та для популяризації її постаті.

"25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік — це нагода говорити про життя і творчість видатної мисткині, розкривати багатогранність її постаті, зокрема для молоді", - наголосили у МКІП.

Для створення кожного образу розробники Instagram-маски використали деталі з портретів Лесі Українки, зокрема аксесуари та елементи одягу мисткині. Користувачі соцмережі можуть приміряти на себе кілька образів Лесі Українки на вибір. Кожен охочий може вільно додавати візуальні матеріали та створювати власні сторіз.

Що відомо

  • 29 січня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки.
  • Міністерство культури та інформаційної політики разом з агенцією Postmen створили характерний візуальний стиль до святкування 150-річчя Лесі Українки.

Читайте також

Що потрібно знати про Лесю Українку, щоб розуміти її творчість: до 150-річчя письменниці

Прогресивна, активна, феміністична. За кого б голосувала Леся Українка

В Україні стартував міжнародний флешмоб "Global Lesya Ukrainka 2021"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше