Окупанти не пропустили гуманітарний вантаж через КПВВ "Щастя"

Окупанти не пропустили гуманітарний вантаж через КПВВ "Щастя"

Окупанти не пропустили гуманітарний вантаж через КПВВ "Щастя"
Фото: Суспільне Донбас

26 лютого російські окупанти не пропустили 11 вантажівок через КПВВ "Щастя", які везли гуманітарний вантаж ООН на окуповані території.

Про це повідомляє штаб ООС.

"На КПВВ "Щастя", не зважаючи на складну соціальну та гуманітарну ситуацію, в якій знаходяться прості мешканці ТОТ Донецької та Луганської областей, представники ЗФ не пропустили гуманітарний вантаж ООН, вагою приблизно 136 тонн (11 вантажівок)", - розказали у штабі.

Вантаж був призначений для закладів освіти, лікарень та соціально незахищених громадян.

Що відомо

  • 26 лютого російські окупанти 14 разів порушили режим припинення вогню. Одинадцять українських захисників отримали поранення.
  • З 24 лютого на КПВВ "Золоте та "Щастя" почали працювати автобуси-човники для перевезення людей через лінію розмежування, які надала Україна. Але окупати досі блокують роботу цих пунктів пропуску.
  • Україна з 10 листопада відновила роботу семи контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду у Донецькій та Луганській областях. Проте прикордонники не фіксують великого потоку людей, які хочуть перетнути лінію розмежування.
  • На території Донецької області є чотири КПВВ. Це "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар’їнка", "Майорське", а на Луганщині – КПВВ "Станиця Луганська", "Щастя" та "Золоте".
  • Усі вони мали відновити роботу з 10 листопада, проте за день до цього українська делегація у Тристоронній контактній групі повідомила, що представники ОРДЛО не збираються цього робити.
На початок