Втомилась від знущань. У Великій Северинці співмешканка вбила чоловіка

Втомилась від знущань. У Великій Северинці співмешканка вбила чоловіка

Втомилась від знущань. У Великій Северинці співмешканка вбила чоловіка
Pixabay

Затримали жінку з Великої Северинки Кіровоградської області, яка вбила свого співмешканця обухом сокири, – розказала речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко. Слідчим  вона пояснила, що терпіла від чоловіка приниження та моральні знущання.

Подія сталась 19 лютого вночі, розказав заступник керівника прокуратури Антон Клюкін. Між 35-річною жінкою та її 54-річним співмешканцем виникла сварка. Вона взяла  до рук сокиру й вдарила два рази чоловіка обухом по голові. Чоловік від травми помер.

Під час досудового розслідування жінці призначать експертизу, щоб визначити її психічний стан під час сварки. Їй повідомили про підозру за статтею "Умисне вбивство".

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також

  • На Кіровоградщині перевірили незареєстрований реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних людей у селі Соколівське Кропивницького району.
  • Вали чи Ковалівський парк. У Кропивницькому не можуть визначитись, де встановити 30-метровий прапор.
  • У Кропивницькому обрали запобіжний захід декану льотної академії, якого затримали на хабарі

На початок