На Рівненщину прийшла перша партія CoviShield. Починають вакцинацію

На Рівненщину прийшла перша партія CoviShield. Починають вакцинацію

Важливо
На Рівненщину прийшла перша партія CoviShield. Починають вакцинацію
ОДА

На Рівненщину вночі надійшло понад 17 тисяч доз вакцини проти COVID CoviShield. В першу чергу вакцинують 20 медиків мобільних бригад з імунізації, – повідомили в пресслужбі ОДА. Загалом на першому етапі щеплять 2 454 людини з області, першу вакцину введуть орієнтовно по 11-й годині.

В ніч проти 25-го лютого на Рівненщину надійшла перша партія вакцин виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). Її закупили за державний кошт.

"Ми отримали вакцину, яка виготовлена за ліцензією швейцарсько-британської кампанії на потужностях індійського виробництва. Сьогодні Рівненська область отримує 17 100 доз, для того, щоби провести вакцинацію нашого населення", – повідомив начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник.

Першочергово щеплять 20 медиків, які працюють в мобільних бригадах імунізації.

"Наступними щеплення отримають близько 700 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19. Далі – майже 1,5 тисячі працівників та підопічних інтернатів та інших спецзакладів із догляду за літніми людьми. Також на першому етапі вакцину отримають майже три сотні працівників лабораторного центру та екстреної медичної допомоги", – цитує пресслужба ОДА заступницю начальника обласного управління охорони здоров'я Рівненщини Олену Гандзюк.

Головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов сказав, що ця подія – історична для області.

"Сьогодні відбулась надзвичайно важлива подія, значимість якої важко переоцінити. Будуть врятовані сотні життів людей", – зазначив Роман Сафонов.

Загалом найближчим часом планують щепити 2 454 людини на Рівненщині. На першому етапі вакцинуватимуть медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19 та працівників і мешканців інтернатів чи інших спеціалізованих закладів.

Оновлено 11.40

У Рівному вже вакцинували перших людей. Ними стали старша медсестра кардіологічного відділення №2 Рівненської ЦМЛ Тетяна Васечко, завідувач консультативного відділення лікарні Віталій Демчук та подружжя лікарів – Галина і Віктор Москаленки. Також щеплюють працівників мобільних бригад з вакцинації.

Що відомо

  • На першому етапі на Рівненщині вакцинують понад 8,5 тисяч осіб. Про це розповів Олег Вівсянник. Суспільне повідомляло, як проходитиме вакцинація в області.
  • Україна отримає додаткові 5 мільйонів доз вакцини NovaVax – Степанов.
  • За даними МОЗ, вакцинацію від COVID-19 в Україні здійснюватимуть 572 мобільні бригади.
  • В Україні вакцинуватися готові 65% людей, водночас більше людей почали вважати загрозу від пандемії дещо перебільшеною.
На початок