Facebook заблокував сторінку військових М'янми

Facebook заблокував сторінку військових М'янми

Facebook заблокував сторінку військових М'янми

Компанія Facebook 21 лютого видалила сторінку збройних сил М'янми у соцмережі через порушення її стандартів, які забороняють підбурювання до насильства.

Про це йдеться у заяві Facebook, передає The Guardian.

Військові М’янми відомі як Татмадау. Їх головна сторінка у соцмережі True News наразі недоступна.

"Відповідно до нашої глобальної політики, ми видалили з Facebook сторінку групи Tatmadaw за неодноразові порушення наших громадських стандартів, що забороняють підбурювання до насильства та координацію заподіяння шкоди”, – заявили у Facebook.

На початку лютого, після перевороту в країні, військовий уряд М'янми наказав інтернет-провайдерам тимчасово заблокувати доступ до Facebook, "щоб зберегти стабільність в країні".

Що відомо

  • 1 лютого у М'янмі військові захопили владу в результаті перевороту та оголосили надзвичайний стан після затримання державної радниці країни Аун Сан Су Чжі та інших високопоставлених урядових лідерів. Військові оголосили в країні надзвичайний стан на рік. Тепер влада в М'янмі належить керівнику збройних сил Мін Аун Хлайну.
  • 10 лютого близько 100 тисяч людей вийшли на протести у М'янмі, які тривають вже п'ятий день поспіль. Напередодні військові розганяли мітинг з використанням водометів та гумових куль.
  • Міністерство закордонних справ радить громадянам України утриматися від поїздок до М'янми.
  • Військові, який захопили владу в М'янмі внаслідок перевороту, заблокували доступ до Facebook після акцій протесту, організованих спільнотами з соцмережі.
  • Інструкторка з аеробіки на ім'я Кхінг Хнін Вай випадково зняла на відео початок державного перевороту у М'янмі. Поки вона робила вправи, за її спиною кортеж військової техніки проїхав по центральній міській дорозі та попрямував до столичного парламенту.
  • Рада безпеки ООН у спільній резолюції від 4 лютого засудила затримання політичних лідерів країни та закликала звільнити їх.
  • США ввели санкції проти військових керівників М'янми.
  • 18 лютого у М'янмі заблокували інтернет-енциклопедію "Вікіпедія".
На початок