Ілон Маск вважає завищеними курси криптовалют

Ілон Маск вважає завищеними курси криптовалют

Ілон Маск вважає завищеними курси криптовалют
UGC

Засновник компаній Tesla та SpaceX, американський мільярдер Ілон Маск вважає завищеними курси криптовалют Bitcoin та Ethereum.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Гроші — це всього лише дані, які дозволяють нам уникнути незручностей бартеру. Ці дані, як і всі дані, схильні до затримок і помилок. Система буде розвиватися до того, що мінімізує і те, й інше. Тому я вважаю курс біткоїну й ефіру (Ethereum) завищеними", — зауважив Маск.

Згідно з даними криптовалютної біржі Coindesk, станом на 8:44 21 лютого вартість одного біткоїна становить 56,4 тисячі доларів, а ефіру – 1,9 тисяч доларів.

Раніше Маск назвав себе прихильником Bitcoin, зазначивши, що цю криптовалюту варто було придбати ще 8 років тому. У першій декаді лютого його компанія Tesla заявила про інвестування 1,5 мільярда доларів у цю криптовалюту та її використання у платежах.

Що відомо

  • 20 лютого курс Bitcoin встановив черговий історичний рекорд – його вартість перевищила 55 тисяч доларів.
  • Україна посіла перше місце за використанням криптовалют. Так, у межах країни зафіксовано найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі.
  • Міністерство цифрової трансформації подало до Верховної законопроєкт, який визначає поняття та особливості оподаткування криптовалют.
  • Центральний банк Японії планує почати тестувати цифрову валюту на початку наступного фінансового року.
На початок