Tesla купила біткоїн на 1,5 мільярда доларів. Вартість криптовалюти рекордно зросла

Tesla купила біткоїн на 1,5 мільярда доларів. Вартість криптовалюти рекордно зросла

Tesla купила біткоїн на 1,5 мільярда доларів. Вартість криптовалюти рекордно зросла
AP

Компанія з виробництва електромобілів Tesla, яка належить мультимільярдеру Ілону Маску, заявила про купівлю біткоїна на суму 1,5 мільярда доларів. На тлі цього повідомлення вартість криптовалюти сягнула нової рекордної позначки.

Як повідомляє The Guardian, компанія розкрила дані про угоду в документах, поданих у Комісію з цінних паперів та бірж США (SIC).

У заяві Tesla йдеться, що компанія "оновила інвестиційну політику, щоб надати нам більше гнучкості для подальшої диверсифікації та збільшення прибутку", а також, щоб дозволити Tesla інвестувати грошовий резерв в "альтернативні резервні активи, включно із цифровими".

Після оприлюдненого повідомлення про купівлю біткоїну компанія також заявила, що незабаром почне приймати платежі у цій криптовалюті.

"Ми плануємо почати приймати біткойни як форму оплати за наші продукти в найближчому майбутньому, відповідно до чинного законодавства, і спочатку на обмеженій основі", – повідомили у Tesla.

Після оприлюдненої новини вартість біткоїна оновила свій історичний максимум, зазначає Bloomberg. Максимальна вартість одного біткоїна під час торгів 8 лютого склала понад 44 тисячі доларів.

Що відомо

  • Наприкінці 2020 року курс біткоїна почав стрімко зростати, 8 січня 2021 року сягнувши позначки у більш ніж 40 тисяч доларів за одиницю.
  • У США програміст забув пароль від диска з біткоїнами на 240 мільйонів доларів.
  • Україна посіла перше місце за використанням криптовалют. Так, у межах країни зафіксовано найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі.
  • Міністерство цифрової трансформації подало до Верховної законопроєкт, який визначає поняття та особливості оподаткування криптовалют.
  • 6 листопада міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив, що в Україну заходить найбільша криптовалютна біржа світу Binance.
  • Центральний банк Японії планує почати тестувати цифрову валютою на початку наступного фінансового року.
  • У липні хакери зламали Twitter-акаунти Обами, Маска, Гейтса та Кардаш’ян і заробили понад 100 тисяч доларів.

На початок