Фестиваль Docudays UA 2021 пройде онлайн і офлайн: що в програмі

Фестиваль Docudays UA 2021 пройде онлайн і офлайн: що в програмі

Фестиваль Docudays UA 2021 пройде онлайн і офлайн: що в програмі

У 2021 році 18-й Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays, який пройде в Києві з 26 березня по 4 квітня, вперше відбудеться в гібридному форматі – офлайн і онлайн. Про це повідомляється на сайті події.

Фестивалю документального кіно Docudays UА виповнюється 18 років. Одна з найцікавіших частин роботи цього року, за словами організаторів – повне оновлення і розширення онлайн-кінотеатру Docuspace. "Підтримуючи інтригу, поки тільки скажу, що Docuspace буде працювати, як VoD-сервіс (відео за запитом) і як стрімінгова платформа", – ділиться програмна директорка фестивалю Вікторія Лещенко.

В офлайн-форматі відбудуться:

  • Кінопокази конкурсних і позаконкурсних програм у кінотеатрі "Жовтень" та розмови з українськими режисер(к)ами фестивальних стрічок.
  • Виставки та ретроспектива анімації в межах Міждисциплінарної програми у кінотеатрі "Жовтень", Dymchuk Gallery та просторі Креативної спільноти IZONE.

В онлайн-форматі відбудуться:

  • Кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації Міждисциплінарної програми в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE (docuspace.org).
  • Публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми "RIGHTS NOW!", лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС, дискусій з режисер(к)ами фестивальних стрічок Tête-à-tête, а також дискусії з художниками/-цями Міждисциплінарної програми в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.
  • Ексклюзивні події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Серед них: Ukrainian Doc Preview презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями/-чинями кіноіндустрії, втілена у партнерстві з Українським інститутом; а також DOCU/PRO TALKS серія лекцій та майстер-класів на професійні теми: від розробки проєкту до формування стратегії продажів.
  • Також глядачі та глядачки зможуть долучитися до дистанційного спілкування з "книгами" в Живій бібліотеці. А підлітки з різних куточків України зможуть взяти участь в Онлайн-студії документального кіно, де під менторством документальних режисерів/-ок вони створюватимуть у DOCU/ТАБОРІ власні документальні стрічки.

Конкурсні програми (DOCU/СВІТ, DOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО) оцінюватиме журі, до складу якого входять іноземні та українські експерти, документалісти, правозахисники та правозахисниці.

Одна з десяти номінованих стрічок отримає нагороду "RIGHTS NOW!". Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Фестиваль Docudays UA 2021 онлайн і офлайн: що в програмі

Що відомо

  • Docudays UA (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA) — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. Проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми програми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю.
  • Фестиваль Docudays UA розпочав продаж абонементів на 18-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня включно.
  • 18 Docudays UA присвячений праву людини на здоров’я. Організатори пропонують глядачеві зануритися глибше у процеси нових для суспільства явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії.

Читайте також

Docudays UA оголосив цьогорічних учасників конкурсної програми DOCU/Україна

Оголошено конкурсну програму Берлінського міжнародного кінофестивалю

Стала відома дата прем'єри стрічки "Погані Дороги" Наталки Ворожбит

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше