Docudays UA оголосив цьогорічних учасників конкурсної програми DOCU/Україна

Docudays UA оголосив цьогорічних учасників конкурсної програми DOCU/Україна

Docudays UA оголосив цьогорічних учасників конкурсної програми DOCU/Україна

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив учасників національного конкурсу DOCU/Україна. Про це повідомляється на офіційному сайті.

З п’яти стрічок DOCU/УКРАЇНА фестивальне журі обере фільм, який стане переможцем. Також фільми з програми будуть номіновані на Приз студентського журі, Приз імені Андрія Матросова від організаторів Docudays UA та Нагороду RIGHTS NOW!.

"Слідом за автор(к)ами фільмів ми придивимося до повсякдення, мрії та роздуми головних героїв: робитимемо вибір між коханням та покликанням життя з молодим Мішелем, між обітницею та соціальним активізмом з монахом у миру і художником Анатолієм Лютюком, між міським та сільським життям з народним художником Іваном Приходьком, долатимемо сотні кілометрів заради мрії з Назаром та Максом і відкриватимемо для себе контрастність та політичність кабаре крізь індивідуальність кожної з учасниць Dakh Daughters Band", – зазначено на сайті Docudays UA.

Учасники та учасниці DOCU/УКРАЇНА:

18 Docudays UA присвячений праву людини на здоров’я. Організатори пропонують глядачеві зануритися глибше у процеси нових для суспільства явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії.

Нагадаємо, що фестиваль Docudays UA розпочав продаж абонементів на 18-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня включно.

Що відомо

  • Docudays UA (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA) — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. Проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми програми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю.

Читайте також

Як працює онлайн-платформа українського кіно DzygaMDB

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше