Почався продаж абонементів на фестиваль документального кіно Docudays UA-2021

Почався продаж абонементів на фестиваль документального кіно Docudays UA-2021

Почався продаж абонементів на фестиваль документального кіно Docudays UA-2021

Docudays UA розпочав продаж абонементів на 18-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня включно. Про це повідомляє пресслужба фестивалю.

"Десятки документальних хітів, зустрічі з режисер(к)ами, воркшопи з документалістики та події, присвячені актуальним питанням з правозахисту, — це те, що чекає на наших відвідувачів та відвідувачок наступного року", – зазначено в пресрелізі.

Вартість абонементу "Рання пташка" (Early Bird) становиться 500 гривень. З лютого ціни на абонемент почнуть зростати. До того ж, перші 50 людей, які придбають абонемент, отримають фестивальний наплічник з минулорічного фестивалю.

Отримати абонемент на руки можна буде за 2 тижні до початку фестивалю – подробиці організатори повідомлять окремим листом на електронну пошту на початку березня.

Ті, хто свого часу підтримав онлайн-фестиваль 2020 року та обміняв придбаний абонемент на сувенір, зможуть отримати 20% знижки. Ті, хто раніше вже придбав абонемент, але переніс його на наступний рік – також отримають листа з інформацією, як активувати абонемент на фестивалі в 2021 році.

Що відомо

  • Docudays UA (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA) — найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні. Проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми програми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше