Стала відома дата прем'єри стрічки "Погані Дороги" Наталки Ворожбит

Стала відома дата прем'єри стрічки "Погані Дороги" Наталки Ворожбит

Стала відома дата прем'єри стрічки "Погані Дороги" Наталки Ворожбит

Умережі з'явилася дата виходу дебютного фільму Наталії Ворожбит — драматургині та режисерку, авторки серіалу "Спіймати Кайдаша".

"Погані дороги" – дебютний фільм драматургині Наталі Ворожбит, поставлений за її однойменною п'єсою. П'єсу ставили у Лондоні та Києві. Прокат "Поганих доріг" в Україні почнеться вже 1 квітня.

Кіно складається з п’яти новел, що вельми умовно об’єднані темою доріг та оповідають історії зі сходу України під час війни. Кожна з них розкриває різні аспекти абсурдного життя, яким його бачить жінка.

Що відомо

  • Фільм української режисерки Наталі Ворожбит "Погані дороги" отримав Verona Film Club Award у паралельній програмі Венеційського кінофестивалю "Тиждень критики".
  • Стрічка і режисерка були номіновані на Шевченківську премію-2021 в категорії "кіномистецтво" і "театральне мистецтво".
  • Наталка Ворожбит, драматургиня, сценаристка і режисерка. У минулому році вона відзначилася двома гучними проєктами – серіалом "Спіймати Кайдаша", сучасною інтерпретацією класичного твору Івана Нечуй-Левицького, і прем'єрою дебютного фільму "Погані дороги".

Читайте також

Люди втомилися від війни: як говорити про Донбас через культуру

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

На початок