Перейти до основного змісту
Як працюватимуть заклади освіти під час адаптивного карантину. Пояснює Міносвіти

Як працюватимуть заклади освіти під час адаптивного карантину. Пояснює Міносвіти

Як працюватимуть заклади освіти під час адаптивного карантину. Пояснює Міносвіти
. unsplash.com

Відвідування закладів освіти учнями та студентами буде дозволено лише у "жовтих" та "помаранчевих" карантинних зонах. У "червоних" зонах працюватимуть лише початкові класи та дитсадки.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"З 24 лютого на всій території України встановлюється "жовтий" рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів за участі з більш ніж однієї групи чи класу та за присутності глядачів", – пояснив Шкарлет.

Міністр наголосив, що якщо в якомусь з регіонів буде оголошено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки, продовжити роботу у звичному режимі зможуть лише дитячі садки та молодші класи. Всі інші заклади освіти будуть вимушені перейти на дистанційну форму навчання.

"Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й  батьків та освітян", – заявив Сергій Шкарлет.

Що відомо

  • Кабінет міністрів продовжив карантин до 30 квітня і запровадив адаптивний карантин в Україні з 22 лютого. Так, залежно від епідемситуації, регіони буде поділено на чотири зони за рівнем епідеміологічної ситуації.
  • Міністерство освіти та науки запустило платформу для дистанційного та змішаного навчання "Всеукраїнська школа онлайн" для учнів 5-11 класів.
  • Заклади освіти можуть не переводити учнів на дистанційну форму навчання на час карантину, а використати "змішану" форму.

Топ дня

Вибір редакції

На початок