Віта Семеренко достроково покинула чемпіонат світу з біатлону

Віта Семеренко достроково покинула чемпіонат світу з біатлону

Віта Семеренко достроково покинула чемпіонат світу з біатлону AP

Вона поїхала на Кубок IBU.

Українська біатлоністка Віта Семеренко залишила збірну Україну, яка перебуває на чемпіонаті світу у словенській Поклюці.

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак у коментарі Biathlon.com.ua повідомив, що Віта Семеренко відправилася на Кубок IBU, який проходить у словацькому Осрблі. Там вона замінить Катерину Бех, яка не зможе продовжити змагання через травму спини.

"На жаль, новини невтішні: при переїзді з Австрії у Каті виникли проблеми зі спиною, які посилилися після спринту на третьому етапі Кубка IBU. У найближчі дні спортсменка повернеться до Києва для проходження обстеження і подальшого лікування. Доводиться констатувати, що нинішній сезон для Бех завершено".

Таким чином, у жіночій команді України залишається 5 біатлоністок: Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валентина Семеренко, Дар'я Блашко і Анастасія Меркушина.

На чемпіонаті світу у Поклюці українським біатлоністкам залишилося взяти участь у змішаній та жіночій естафетах. Олена Підгрушна та Дар'я Блашко також виступлять у мас-старті.

Читайте також: Підгрушна і Блашко потрапили до мас-старту чемпіонату світу у Поклюці

Хто виступить у естафетах із жінок на чемпіонаті світу у Поклюці поки що невідомо. Однак головний тренер збірної України Юрай Санітра в одному із попередніх інтерв'ю журналісту Суспільне Спорт Євгенію Каранову зазначав, що кандидатом №1 на участь у одиночному міксті є Дар'я Блашко.

Що відомо

  • Катерина Бех не брала участь у двох гонках на Кубку IBU в Осрблі. Українська біатлоністка пропустила гонку переслідування, хоча відібралася за підсумками спринту (43-е місце), а також індивідуальну гонку.
  • Бех могла потрапити у заявку збірної України на чемпіонат світу з біатлону. Проте Юрай Санітра її до команди не включив, пояснивши рішення тим, що Катерині "краще мати більше стартів" на двох етапах Кубка IBU.
  • Віта Семеренко на чемпіонаті світу у Поклюці брала участь лише в індивідуальній гонці - 41-е місце із двома штрафними хвилинами.

Розклад заключних гонок чемпіонату світу у Поклюці

  • 18 лютого. Змішана естафета
  • 20 лютого. Чоловіча та жіноча естафети
  • 21 лютого. Чоловічий та жіночий мас-старти
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс