Підгрушна і Блашко потрапили до мас-старту чемпіонату світу у Поклюці

Підгрушна і Блашко потрапили до мас-старту чемпіонату світу у Поклюці

Підгрушна і Блашко потрапили до мас-старту чемпіонату світу у Поклюці Getty Images

Блашко потрапила у гонку, попри те, що не брала участь у індивідуальній гонці.

Дві українські біатлоністки, Олена Підгрушна та Дар'я Блашко потрапили до мас-старту на чемпіонаті світу, що проходить у словенській Поклюці.

Що трапилося?

За підсумками жіночої гонки переслідування участь у мас-старті майже гарантувала Олена Підгрушна. У рейтингу біатлоністок, що претендували на потрапляння до останньої гонки чемпіонату світу Підгрушна посідала друге місце в рейтингу.

Шосте місце займала Дар'я Блашко, а ось Юлія Джима посідала 17-е місце і для потрапляння у мас-старт мала виступити краще за суперниць по рейтингу.

Читайте також: Хто потрапляє у мас-старт за квотою чемпіонату світу (ситуація після переслідувань)

Джима брала участь в індивідуальній гонці, проте фінішувавши 32-ю і не забезпечила собі навіть потрапляння у список запасних у мас-старті. А ось Блашко, яка на відміну від Джими участі в індивідуальній гонці не брала, до підсумкової тридцятки спортсменок потрапила.

Підгрушна стартуватиме під 21 номером, а Блашко - під 24-м.

Повний список на жіночий мас-старт дивіться тут

Окрім Підгрушної та Блашко, у мас-старті виступлять:

  • призери чемпіонату світу: Тіріл Екгофф, Інгрід Тандревольд (обидві - Норвегія), Маркета Давідова (Чехія), Анаїс Шевальє-Буше (Франція), Ліза Тереза Гаузер (Австрія), Ганна Еберг (Швеція), Анна Сола (Білорусь);
  • топ-15 загального заліку Кубка світу: Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія), Доротея Вірер (Італія), Франціска Пройс, Деніз Геррманн (обидві - Німеччина), Ельвіра Еберг, Лінн Перссон (обидві - Швеція), Дінара Алімбєкава (Білорусь), Жулія Сімон, Жюстін Бреза-Буше (обидві - Франція).

Найбільше представництво у мас-старті має Норвегія - 4 спортсменки. По 3 біатлоністки делегуватимуть збірні Німеччини, Швеції, Франції та Швейцарії.

Дивіться також: жіноча індивідуальна гонка на чемпіонаті світу з біатлону

Що відомо

  • Для Дар'ї Блашко участь у мас-старті чемпіонату світу - перша в кар'єрі. Загалом Блашко брала участь у трьох гонках із масовим стартом, найкращий результат - 23-е місце на етапі Кубка світу в Гохфільцені;
  • Для Олени Підгрушної мас-старт стане п'ятою гонкою, у якій вона братиме участь. До цього вона потрапляла до складу змішаної естафети, спринту, гонки переслідування та індивідуальної гонки. Попереду у жіночої команди участь у одиночному міксті та естафеті.
  • У сезоні-2019/20 Підгрушна фінішувала 24-ю у мас-старті чемпіонату світу у Антгольц-Антерсельві.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу