Київрада виділила 140 мільйонів на закупівлю вакцини від COVID-19 – Кличко

Київрада виділила 140 мільйонів на закупівлю вакцини від COVID-19 – Кличко

Київрада виділила 140 мільйонів на закупівлю вакцини від COVID-19 – Кличко
AP

Київська міська рада виділила 140 мільйонів гривень на закупівлю вакцини від коронавірусу. Відповідне рішення підтримали 89 депутатів.

Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко.

"Київ розраховує найближчим часом підписати контракт на закупівлю одного мільйона доз вакцини для щеплення загалом пів мільйона найуразливіших категорій киян. Вакцину Київ планує закупити напряму – у виробника", – повідомив Кличко.

Закуповувати вакцину планують у рамках міської цільової програми "Здоров'я киян" на 2020-2022 роки. Проте у КМДА не уточнили, вакцину якого виробника та де саме будуть закуповувати.

Читайте також: Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Дванадцять запитань до імунолога

Як раніше повідомляв Кличко, якщо вдасться закупити вакцину, насамперед її отримають лікарі, літні люди, працівники соціальних служб, працівники сфери освіти, фахівці комунальних підприємств критичної інфраструктури. Також планується вакцинувати правоохоронців, рятувальників та інших.

Що відомо

  • Кампанія з вакцинації населення від COVID-19 в Україні може початися з 15 лютого. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, завадити цьому можуть лише форс-мажорні обставини.
  • Головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що у лютому 2021 року Україна отримає 117 тисяч доз вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech. Також у першому півріччі цього року в країну надійде від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford.
  • Україна отримала підтвердження на постачання 12 мільйонів доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca та Novavax, поставки яких відбуватимуться з лютого 2021 року.
  • Міністерство охорони здоров'я обрало перевізника вакцини Pfizer. Київська компанія ТОВ "Фармасофт" виграла відкритий логістичний тендер для перевезення вакцини Pfizer від COVID-19 в регіони України.
На початок