Досвід не дозволяє говорити те, що кажуть люди, які не займались менеджментом освіти. Семенюк

Досвід не дозволяє говорити те, що кажуть люди, які не займались менеджментом освіти. Семенюк

Досвід не дозволяє говорити те, що кажуть люди, які не займались менеджментом освіти. Семенюк КДПУ

У програмі Радіомайдан на Українському радіо Кропивницький кандидат на посаду ректора Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктор філологічних наук, професор, ректор університету з 2011 року Олег Семенюк розповів про стратегію розвитку університету у разі його перемоги. Розмову вела Яна Бабак.

Мені, у порівнянні з іншими претендентами, з одного боку легше, адже я знаю усі виклики і проблеми, які будуть стояти і перед вищою освітою, і перед нашим університетом. З іншого боку, у мене вже є досвід, який не дозволяє мені говорити про те, що можуть сказати деякі люди, які ніколи не займалися менеджментом вищої освіти і з приводу ліцензування спеціальностей, і стосовно підбору кадрів.

Яким ви бачите університет через п’ять років? Маю на увазі як і академічну спільноту, так і місце та потенціал закладу у структурі нашого регіону.

Сучасна молодь розглядає університет не лише як місце для навчання, а і для відпочинку та саморозвитку. Університет має забезпечити фактично всі потреби студентів, і ми намагаємось це робити. Зараз ми подали документи на капітальні ремонти гуртожитків в програму "Студентський гуртожиток" (Державна програма відновлення та розбудови мережі гуртожитків для проживання студентів закладів вищої освіти на 2021-2025 роки – ред.) для того, щоб зробити їх більш енергоефективними. Зараз ми розробляємо систему коворкінгів і хабів, які дозволять студентам працювати в наших же аудиторіях. Ми розглядаємо питання створення таких елементів, яких раніше у нас не було. Наприклад, групи раннього розвитку, де студенти, які мають дітей, могли б залишати їх. Окрім того, нам це цікаво, тому що у нас є спеціальність "Дошкільна освіта". Тобто, через 5 років будь-який університет, і зокрема наш, має бути зовсім іншим в інформаційному контексті – це не тільки про доступ до інтернету, але й про можливість працювати з різними програмами, для того, щоб не тільки навчатися, а й працювати. Університет – це місце, де є комфортні умови, зокрема і для інклюзивної освіти. Університет, в якому викладачі та студенти поважають один одного, мають певну корпоративну солідарність та корпоративні правила.

Що відомо: У Центральноукраїнському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка обирають ректора. Претендентів – семеро. У виборах беруть участь наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету, виборні представники з числа інших категорій працівників та виборні представники з числа студентів.

– Ми розуміємо, що від кількості набраних студентів залежить кількість годин викладання і відповідно ставок викладачів. У зв’язку із цим, яка стратегія університету – чи є шляхи для додаткового залучення нових студентів, або ж це буде оптимізація викладацького складу, аби мати змогу забезпечити усіх працівників гідними ставками?

Для сучасного навчального закладу, заробітна плата – це не тільки викладання і не тільки студенти. Це капіталізація наукових досліджень, грантові програми, прикладні дослідження, що дають можливість додатково заробляти. Надання додаткових освітніх послуг, тобто, все що не заборонено, починаючи від освітніх курсів, мовного центру, оренди приміщень, платних спортивних гуртків. Також наразі ми готуємо арт-простір, де можна буде робити виставки картин – і це не буде безкоштовно для зовнішніх користувачів. Ми маємо розуміти, що постанова про додаткові освітні послуги з одного боку розкриває багато можливостей, а з іншого, ми все ж залишаємось державною установою, що має ряд фінансових обмежень, зокрема, і у використанні спец-фонду. Тобто, не можна сказати, що лише від кількості студентів залежить заробітна плата викладачів. Але зрозуміло, що чим більше студентів, тим більше можливостей у викладачів з ними працювати і готувати для України нормальних фахівців.

– Як ви бачите побудову комунікації зі стейкхолдерами, тобто і зі школами для проведення певної профорієнтаційної роботи, і потім напряму з роботодавцями для регулювання попиту-пропозиції на конкретних фахівців?

Ми бачимо вимоги часу, і починаємо орієнтуватися на роботу з об’єднаними територіальними громадами. Тому що ОТГ та установи, які у них є, іноді потребують фахівців. До нас все частіше звертаються для того, щоб отримати якісних майбутніх фахівців: вчителів, вихователів. Тому ми ввели в штат Центру довузівської підготовки людину, яка буде займатися контактом з ОТГ та їх адміністративними центрами. Нас цікавлять конкретні замовники послуг. Зміна державної політики та акцентів на самоврядування призводить до того, що ми вже не маємо орієнтуватися просто на адміністративні структури, наприклад, районні управління освіти - раніше ми надсилали їм свої пропозиції, а вони нам потреби у фахівцях. Зараз ми будемо намагатися шукати для наших студентів не просто роботу, а ту, яка має гарну платню та соціальне забезпечення.

Що відомо

  • Програма кандидата на посаду ректора ТУТ
  • Другий тур виборів відбудеться 25 лютого.
  • На посаду ректора претендують семеро кандидатів:

– доктор історичних наук, професор Анна Дефорж;

– кандидат хімічних наук, доцент Євген Клоц;

– доктор філологічних наук, професор Сергій Михида;

– доктор педагогічних наук, професор Валерій Радул;

– доктор філологічних наук, професор Олег Семенюк;

– доктор юридичних наук, професор Євген Соболь;

– кандидат юридичних наук, доцент Віталій Юрах.

Читайте також

  • Нові спеціальності та залучення іноземних студентів. Претендентка на посаду ректора ЦДПУ Анна Дефорж.
  • "Фінансування ВИШу залежить від його місця в освітньому просторі". Кандидат на посаду ректора ЦДПУ Сергій Михида.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди