"Фінансування ВИШу залежить від його місця в освітньому просторі". Кандидат на посаду ректора ЦДПУ

"Фінансування ВИШу залежить від його місця в освітньому просторі". Кандидат на посаду ректора ЦДПУ

"Фінансування ВИШу залежить від його місця в освітньому просторі". Кандидат на посаду ректора ЦДПУ Сергій Михида

У програмі Радіомайдан на Українському радіо Кропивницький кандидат на посаду ректора Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктор філологічних наук, професор Сергій Михида розповів про пріоритетні напрямки його роботи у разі перемоги. Один з них – формування позитивного іміджу університету.

Що відомо: У Центральноукраїнському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка обирають ректора. Претендентів – семеро. У виборах беруть участь наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету, виборні представники з числа інших категорій працівників та виборні представники з числа студентів.

Завдання ректора, адміністрації і колективу – створювати позитивний імідж університету, говорить Сергій Михида. "Це напряму впливає на можливість батьків бачити, що цей університет гідний того, щоб їхня дитина там навчалася; а абітурієнт має розуміти, що в цьому університеті йому буде цікаво, що в цьому університеті йому нададуть належні наукові й освітні послуги. Фінансування університету залежить від його місця в освітньому просторі".

Важливим Сергій Михида вважає завдання адміністрації розробити зрозумілі правила для всіх, хто проходить акредитацію освітніх бакалаврських, магістерських програм. "Це складний процес з точки зору організації, тому його підтримка і є одним із принципів, які заявлені у моїй програмі".

Що відомо

  • Програма кандидата на посаду ректора ТУТ
  • Другий тур виборів відбудеться 25 лютого.
  • На посаду ректора претендують семеро кандидатів:

– доктор історичних наук, професор Анна Дефорж;

– кандидат хімічних наук, доцент Євген Клоц;

– доктор філологічних наук, професор Сергій Михида;

– доктор педагогічних наук, професор Валерій Радул;

– доктор філологічних наук, професор Олег Семенюк;

– доктор юридичних наук, професор Євген Соболь;

– кандидат юридичних наук, доцент Віталій Юрах.

Читайте також

  • Нові спеціальності та залучення іноземних студентів. Претендентка на посаду ректора ЦДПУ Анна Дефорж.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди