Мерія Тель-Авіва організувала безкоштовну вакцинацію для іноземців

Мерія Тель-Авіва організувала безкоштовну вакцинацію для іноземців

Мерія Тель-Авіва організувала безкоштовну вакцинацію для іноземців
AP

Мерія Тель-Авіва та місцевий медичний центр Сураскі розпочали безкоштовну вакцинацію від COVID-19 для іноземних громадян, частина з яких не мають документів та шукають притулку в країні.

Як повідомляє Associated Press, завдяки ініціативі у перший день кампанії у центрі з вакцинації на півдні міста, де мешкає велика кількість мігрантів, щеплення змогли отримати вже десятки іноземних громадян. Удень 8 лютого вони вишукувалися у чергу поблизу будівлі центру. При цьому інформація про вакцину подавалася англійською, російською та арабською мовами, а також мовою тигринья.

Серед іноземців, які отримали вакцини, були робітники з Філіппін, Молдови та Нігерії, а також шукачі притулку з Еритреї та Судану.

Громадянин Індії Гаріпеллі Срініваса Гуд, який пропрацював в Ізраїлі вісім років, розповів виданню, що деякі іноземні робітники в Ізраїлі не мають грошей або страховки, щоб дозволити собі платити за вакцину в приватному порядку, і сказав, що кампанія з вакцинації була "дуже хорошим рішенням".

"Я дуже щасливий", – сказав він журналістам.

Представник муніципалітету Тель-Авіва Ейтан Шварц заявив, що уряд зобов'язаний вакцинувати всіх людей у межах країни, та додав, що наступним кроком має бути вакцинація осіб, які перебувають в Ізраїлі незаконно, не мають документів або шукають притулку.

Ізраїль розпочав вакцинацію свого населення наприкінці 2020 року. Країна вже отримала понад 3,5 мільйона доз вакцини від Pfizer.

Що відомо

  • Ізраїль із 27 грудня 2020 року ввів двотижневий локдаун через поширення коронавірусу.
  • Згодом уряд Ізраїлю вирішив послабити умови проходження карантину для тих, хто прибуває до країни.
  • 19 січня уряд Ізраїлю продовжив локдаун до кінця січня та змінив правила в'їзду.
  • Ізраїль до квітня 2021 року планує вакцинувати майже все населення.
  • Уряд Ізраїлю закрив аеропорт Бен-Гуріон до кінця локдауну.
  • 1 лютого уряд Ізраїлю схвалив продовження дії загального карантину до 5 лютого 2021 року та збільшив штрафи за його порушення.
  • В Ізраїлі всупереч карантинним обмеженням на похорон рабина зібралися 10 тисяч людей.
На початок