Боротьба з COVID-19: Ізраїль до квітня планує вакцинувати майже все населення

Боротьба з COVID-19: Ізраїль до квітня планує вакцинувати майже все населення

Боротьба з COVID-19: Ізраїль до квітня планує вакцинувати майже все населення

Очільник Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю Чезі Леві заявив, що в країні планують досягти рівня вакцинації щонайменше 150 тисяч людей на добу, а до квітня 2021 року прищепити від COVID-19 майже все населення країни, повідомляє The Times of Israel.

Він повідомив, що щеплення в країні може тривати навіть 24 години на добу, проте це залежить від бажання громадян та наявності вакцин. При такому темпі більшість населення може бути щеплена вже до кінця березня. "Все залежить від двох речей. По-перше, від того, чи зможуть компанії Pfizer та Moderna збільшити постачання вакцин до Ізраїлю. По-друге, звичайно, бажання населення йти робити щеплення", – сказав Леві. При цьому він додав, що людям з групи ризику бажано робити щеплення двічі.

За даними видання, Ізраїль розраховує отримати чотири мільйони доз вакцини від Pfizer до кінця грудня та ще чотири мільйони доз – до кінця березня 2021 року. Цього буде достатньо для вакцинації чотирьох мільйонів людей.

Крім того, уряд країни домовився про постачання 6 мільйонів доз вакцини Moderna, достатньої для щеплення трьох мільйонів людей. Однак цей препарат Ізраїль зможе отримати не раніше квітня 2021 року.

Що відомо

  • Ізраїль з 27 грудня вводить двотижневий локдаун через поширення коронавірусу.
  • Перша партія вакцини від COVID-19 обсягом у кілька тисяч доз виробництва Pfizer та BioNTech надійшла до Ізраїлю вранці 9 грудня. Її зустрів прем’єр-міністр країни Біньямін Нетаньягу, який заявив, що першим випробує на собі препарат.
  • Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що всі країни ЄС отримали вакцину від COVID, а 27 грудня розпочинається масова вакцинація.
  • Низка європейських країн, наприклад, Нідерланди, Франція та Німеччина, посилили карантинні обмеження напередодні Різдва через сплеск захворюваності на COVID-19.
На початок