У Колумбії аварійно сів літак — заплутався у новорічних прикрасах

У Колумбії аварійно сів літак — заплутався у новорічних прикрасах

У Колумбії аварійно сів літак — заплутався у новорічних прикрасах
. pixabay

В аеропорту Боготи (Колумбія) 1 січня рейсовий пасажирський літак компанії Avianca здійснив екстрену посадку через зіткнення з летючим предметом, ймовірно, повітряною кулею. Аеробус летів із Флориди (США) до Боготи.

Як повідомляє ресурс The Aviation Herald, що спеціалізується на висвітленні аварій в комерційній авіації, під час здійснення посадки літак зіткнувся з великим летючим пластмасовим предметом, який зачепився за двигуни, крила та стабілізатори. Однак екіпажу вдалося безпечно посадити літак. У результаті зіткнення ніхто не постраждав. Після приземлення рятувальники оглянули повітряне судно, пошкоджень не виявили.

За даними місцевих ЗМІ, причиною інциденту могла стати піротехнічна куля. А The Aviation Herald додає, що неподалік аеропорту Боготи розташований парк розваг Parque La Florida. Керівництво авіаперевізника Avianca, якій належить літак, закликала людей утриматися від використання повітряних куль.

Що відомо

  • За даними нідерландської консалтингової компанії To70, у 2020 році у світі зросла кількість загиблих в авіакатастрофах, хоча кількість авіарейсів та кількість аварій літаків через пандемію коронавірусу значно зменшилася.
На початок