Експерт розповів про недоліки та ризики дистанційної роботи

Експерт розповів про недоліки та ризики дистанційної роботи

Ексклюзивно
Експерт розповів про недоліки та ризики дистанційної роботи pexels.com

Верховна рада ухвалила закон про дистанційну роботу. Голова ради громадської організації "Соціальний рух" Віталій Дудін в ефірі Українського радіо розповів про негативні сторони дистанційної роботи та чи захищає від них новий закон.

На думку Віталія Дуніна, прийнятий Верховною радою законопроєкт в більшій мірі направлений на роботодавців, ніж на працівників.

"Цей законопроєкт очікувало багато людей, які вже працюють на таких умовах або про це думають. Проте не всі найкращі сподівання справдилися. Законопроєкт не передбачає змін у сфері відпусток, лікарняних тощо. Він є гарною новиною перш за все для роботодавців, які зможуть зекономити кошти на засобах виробництва, на охороні праці тощо. А от для працівника численні його гарантії залежать від розсуду роботодавця", – пояснив Дунін.

Експерт наголосив, що необхідно розрізняти дистанційну та надомну роботу.

"У випадку дистанційної роботи роботодавець не несе відповідальності за шкідливі умови праці на робочому місці. Натомість для надомних працівників ця гарантія на охорону праці діє. Тому не треба відмовлятися від компенсації з боку роботодавця за ті витрати, які ви несете при виконанні своїх обов’язків. Крім того, в обох випадках місце виконання роботи має бути визначене сторонами і змінювати його працівник не зможе", – зазначив Дудін.

Віталій Дунін пояснив, що хоча норми закону зобов'язують роботодавців забезпечити віддалених працівників всім необхідним для роботи, економічна реальність в Україн диктує дещо інші умови.

" У всьому світі є аксіома, що роботодавець несе відповідальність за належне забезпечення робочого місця: технікою, обслуговуванням цієї техніки, тощо. У законопроєкті є норми, за якими дистанційна робота не може бути запроваджена, якщо у роботодавця немає належних ресурсів. У реальності ситуація трохи інша і полягає вона в тому, що за будь-яку ціну працівників просять залишатися вдома. А потім виявляється, що ніхто перед ними не несе відповідальності за забезпечення їх усім необхідним", – зауважив фахівець.

Крім матеріального забезпечення, роботодавець також має турбуватися про нейтралізацію негативних сторін дистанційної роботи – ізоляції та психологічних труднощів.

"Ізоляція – це один з психо-соціальних ризиків дистанційної роботи. Стирання межі між особистим часом і робочим, рутинність тощо – це все негативні сторони дистанційної роботи. У Румунії, наприклад, роботодавець має зазначати у трудовому договорі, що він робить для подолання ізоляції працівників. Реалізується ця норма через створення чатів, віртуальних кімнат для спілкування, по-друге, через активність у профспілці, що захищає працівників від вигорання та допомагає відстоювати свої права", – пояснив Дунін.

Що відомо

  • Верховна рада у другому читанні та в цілому ухвалила законопроєкт, який удосконалює правове регулювання дистанційної роботи. Рішення підтримали 322 народних депутатів.
  • Міністерство освіти та науки оновило правила дистанційного навчання. Відомство наголосило, що дистанційна форма залишається виключно добровільною і вимагає подання відповідної заяви від батьків.
  • Суспільне з'ясувало, що варто знати про дистанційну роботу та оплату праці.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди