"Хотілося б, щоб це сталося". Тренерка Магучіх - про ймовірний світовий рекорд стрибунки

"Хотілося б, щоб це сталося". Тренерка Магучіх - про ймовірний світовий рекорд стрибунки

Ексклюзивно
"Хотілося б, щоб це сталося". Тренерка Магучіх - про ймовірний світовий рекорд стрибунки Pavol Uhrin

Ексклюзивний коментар Тетяни Степанової - тренерки стрибунки у висоту для Суспільне Спорт.

Автор: Єгор Джулай

Тренерка української стрибунки у висоту Ярослави Магучіх Тетяна Степанова оцінила виступи своєї підопічної на перших змаганнях у 2021 році.

Магучіх поки що є єдиною легкоатлеткою, яка змогла подолати планку у 2 метри у цьому році і, до того ж, робила це на кожному із змагань - в Україні, Італії та Словаччині. Степанова звернула увагу на те, що перед стартом турнірів вся підготовка українки проходила вдома в Дніпрі.

"Зимовий тренувальний збір закордоном ми не проводили, усі тренування - в Дніпрі. У нас є всі умови для того, щоб готуватися та показувати гарні результати".

Сама Магучіх зазначала, що не намагалася замахнутися на світовий рекорд у Словаччині за домовленістю із тренеркою. Степанова також відзначила, що і на тренуваннях легкоатлетка не долає високі планки, оскільки це впливає на рівень навантажень та не є добре для здоров'я.

"На тренуваннях Ярослава стрибає 1.85-1.90 м, більші планки не ставимо. Тільки на змаганнях такі високі планки".

При цьому, за словами Магучіх, перед турніром у Словаччині на тренуваннях її максимальна висота була 1.95 метри.

"На тренуваннях зазвичай стрибаю 1.85 метри, а перед змаганням [в Банській-Бистриці] поставили 1.95 метри - це максимальна висота. Ми відпрацьовуємо техніку стрибка, а висота це уже таке. Коли ти зробиш усе правильно, то і висота підтягнеться", - повідомила Ярослава.

Читайте також: "Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м

Висота 2.09 метри на змаганнях у Банській-Бистриці могла стати новим світовим рекордом. Тренерка української спортсменки сподівається, що її підопічна подолає цю планку, але поки що не хоче загадувати наперед.

Читайте також: 2.06 м! Які рекорди встановила Ярослава Магучіх своїм найкращим стрибком у кар'єрі

"Хотілося б, щоб це [встановлення світового рекорду] сталося, але загадувати не дуже хочеться. Будемо готуватися та показувати хороші результати".

Що далі?

  • Найближчий турнір, на якому Магучіх братиме участь - чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Він відбудеться у Сумах з 10 по 12 лютого.
  • З 5 по 7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт