"Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м

"Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м

Ексклюзивно
"Виконуватиму світовий рекорд в іншому місці". Магучіх - про історичний стрибок на 2.06 м Pavol Uhrin

Ексклюзивний коментар Ярослави Магучіх для Суспільне Спорт.

Автор: Єгор Джулай

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла змагання в Банській-Бистриці з третім найкращим результатом в історії жіночої "висоти" у приміщенні. 19-річна Магучіх з першої спроби підкорила планку 2.06 метри - особистий рекорд та абсолютний рекорд України.

Читайте також: 2.06 м! Які рекорди встановила Ярослава Магучіх своїм найкращим стрибком у кар'єрі

Після цієї успішної спроби Ярослава припинила стрибати, не замовляла наступну висоту.

Про причину такого рішення, а також про емоції від історичного результату Ярослава Магучіх розповіла в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

За її словами, за день після виступу вона уже не відчуває ейфорії, натомість ще більше прагне працювати.

"Одразу після змагань відчувала: "Вау, клас, це 2.06 метри", а уже сьогодні відчуваю, що треба працювати далі, щоб стрибати вище і вище".

Як пояснює Ярослава, стрибок на 2.09 метри не входив у її плани на змаганнях в Банській-Бистриці. Тому вона навіть не розглядала варіанту стрибати цю висоту, хоча судді очікували на спробу світового рекорду.

"Коли я взяла 2.06 метри, ми з тренером привітали один одного, а судді з відмірювачем чекали, яку висоту замовлю далі. Але я відмовилася. На емоціях, думаю, не взяла б далі. Тому будемо виконувати рекорд уже в іншому місці.

Читайте також: Магучіх з абсолютним рекордом України виграла турнір в Словаччині, Левченко - друга

2.06 м - це другий особистий рекордМАЄТЬСЯ НА УВАЗІ ОСОБИСТИЙ РЕКОРД В ПРИМІЩЕННІ на змаганнях. Ми взагалі закінчуємо, коли я стрибаю особистий рекорд. Але оскільки я раніше стрибала 2.03 мНа чемпіонаті світу-2019 на відкритому повітрі Магучіх стрибнула 2.04 м, тому вирішили спробувати 2.06 м.

2.09 метриСвітовий рекорд, який встановила представниця Болгарії Стефка Костадінова у 1987 році - думаю, будемо стрибати далі. Може й стрибнемо".

При цьому якогось конкретного місця для встановлення світового рекорду в Ярослави немає. Водночас вона відзначає, що хотіла б зробити це на Олімпійських іграх.

"Особливого місця для побиття рекорду нема, але на Олімпіаді хочеться це зробити. А у мене попереду ще багато Олімпіад".

А відповідаючи на запитання про тиск від вболівальників, 19-річна українка запевнила, що її це не хвилює.

"Усі хочуть, щоб стрибала вище, але тиску не відчуваю взагалі. Мене так тренерка налаштувала, я на це взагалі не звертаю уваги".

Що далі

  • Найближчий турнір, на якому Магучіх братиме участь - чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Він відбудеться у Сумах з 10 по 12 лютого.
  • З 5 по 7 березня у польському Торуні відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу