"Взявши 2.03 м, вже думала зупинитися": Магучіх - про новий особистий рекорд

"Взявши 2.03 м, вже думала зупинитися": Магучіх - про новий особистий рекорд

"Взявши 2.03 м, вже думала зупинитися": Магучіх - про новий особистий рекорд AP

Йти на світовий рекорд українка не наважилася.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх прокоментувала перемогу на турнірі в словацькій Банській-Бистриці.

Магучіх не тільки виявилася сильнішою, але й встановила новий рекорд України, подолавши висоту 2.06 метри. За її словами, вона могла й не перевершити це досягнення, оскільки їхала з метою подолати 2.03 метри, що також було її особистим рекордом.

Читайте також: 2.06 м! Які рекорди встановила Ярослава Магучіх своїм найкращим стрибком у кар'єрі

"Перш за все я щиро дякую моїй тренерці. Без неї цей результат сьогодні не був би можливим. Я їхала в Банську Бистрицю, маючи на меті підняти свій особистий на 1 см і подолати 203см. Але взявши цю висоту, я вже думала зупинитися, адже це наше з тренеркою правило. Але потім вирішили спробувати виконати бодай одну спробу на 206 і це… це було неймовірно!  Поки що навіть не можу повірити, що мені це вдалося. Щастя переповнює!" - відзначила Магучіх.

Українська легкоатлетка мала можливість перевершити світовий рекорд (2.08 метри), який тримається впродовж 14 років. Однак Магучіх вирішила, що їй не варто далі продовжувати.

"Продовжувати змагання далі, мабуть, було б занадто. Адже попереду в мене ще зимовий чемпіонат України та, вірю, - чемпіонат Європи в приміщенні", - підкреслила Магучіх.

Окрім Магучіх, на турнірі у Банській-Бистриці також брала участь українка Юлія Левченко. Вона зайняла друге місце із результатом 1.96 метри.

Українка залишається єдиною легкоатлеткою, яка у 2021 році змогла подолати висоту у 2 метри. На турнірі в Києві вона з першої спроби стрибнула на 2.02 метри, а в Італії перемогла із результатом в 2 метри.

Читайте також: Магучіх претендує на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі

Що далі

  • 10-12 лютого у Сумах відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу