Зупиняє фільми під час сну. Netflix тестує нову функцію на пристроях Android

Зупиняє фільми під час сну. Netflix тестує нову функцію на пристроях Android

Зупиняє фільми під час сну. Netflix тестує нову функцію на пристроях Android undefined

Стрімінгова платформа Netflix планує додати кнопку таймера сну на пристроях Android, яку користувачі можуть встановити для телевізійних шоу та фільмів. Компанія вже почала тестувати нову опцію.

Як повідомляє видання The Verge, таймер дозволить не заважати сну через відео, яке програється на тлі. Система буде зупиняти відтворення контенту після того, як глядач заснув.

Щоб увімкнути таймер, користувачеві треба натиснути на новий значок годинника у верхній правій частині екрану, що показуватиме чотири варіанти проміжку часу (15 хвилин, 30 хвилин, 45 хвилин або в фіналі контенту), через які Netflix перевірятиме, чи не заснув користувач. Після закінчення обраного інтервалу додаток Netflix запропонує зупинитися або продовжити перегляд відео. Тож користувачі, які засинають під час перегляду, не зможуть пропустити найцікавіше в серіалах і фільмах.

Зазначається, що зараз нова опція доступна тільки в профілях для дорослих на пристроях Android. Якщо тестування таймера сну буде успішним, його додадуть в інтерфейс телевізійної версії Netflix і версії для ПК.

Що відомо

  • Дві українські студії приєдналися до партнерської програми стрімінгового сервісу Netflix. Вони дублюватимуть контент українською мовою.
  • Восени 2020 року Netflix протестував короткі відео від 15 до 45 секунд, що показують кумедні фрагменти з фільмів і серіалів. Нова функція отримала назву Fast Laughs.

Читайте також

Змерзлий трилер. Рецензія на “Пік страху” про туристів на грузинському курорті

Як працює онлайн-платформа українського кіно DzygaMDB

День українського кіно. 12 шедеврів, які має подивитись кожен

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше