Дві українські студії дубляжу отримали найвищий партнерський статус Netflix

Дві українські студії дубляжу отримали найвищий партнерський статус Netflix

Дві українські студії дубляжу отримали найвищий партнерський статус Netflix bloombergquint

Українські студії Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн приєдналися до партнерської програми стрімінгового сервісу Netflix для дубляжу українською мовою.

Про це повідомляє пресслужба кіно - і телевиробника FILM.UA Group до складу якого входять обидві компанії.

"Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн раді оголосити про приєднання до Netflix Post Partner Program для дубляжу українською мовою! Компанії отримали найвищий статус - GOLD. Браво!", — йдеться в повідомленні кіногрупи на Facebook.

Для глядачів це означає появу локалізованого інтерфейсу та відео з українським озвученням.

Читайте також: Від допінгу до тигрів. Підбірка документальних фільмів на будь-який смак

Postmodern Postproduction - одна з найбільших кіностудій в Україні, що спеціалізується на постпродакшні (дублюванні та візуальних ефектах). Одна з перших українських студій, що отримала сертифікат "Студія Dolby Premier" у 2012 році. Так Треба Продакшн — мультимедійна компанія, спеціалізується на послугах з адаптації іноземних фільмів, серіалів та анімації. Наразі обидві компанії вже присутні в розділі "партнери" на сайті Netflix.

Netflixpartnerhelp.netflixstudios.com

Партнерська програма Netflix Post співпрацює з партнерами по постпродакшну по всьому світу. Основна увага приділяється мовному дублюванню, аудіоописовим послугам, контролю якості брендованого контенту. Партнери повинні відповідати різним критеріям — від технічних стандартів, стандартів безпеки та інфраструктури до вимог обслуговування клієнтів.

Партнерам Netflix присвоюються статуси Gold, Silver або Bronze, що стосуються набору атрибутів звукового дубляжу та опису звуку. Бронзові атрибути вказують на мінімальний набір можливостей, а срібло і золото, відповідно, являють собою додатковий набір атрибутів, які повинні бути у партнера стрімінгового сервісу (спеціальна аудіотехніка, англомовний персонал, вимоги щодо охорони здоров’я та обслуговування клієнтів, тощо).

Що відомо

  • У серпні стрімінговий сервіс Netflix відкрив безкоштовний доступ до восьми серіалів та фільмів власного виробництва. Для їх перегляду не потрібно буде реєструватися та купувати підписку.
  • Сервіс Netflix вперше зніматиме фільм в Україні. Це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні під назвою The Last Mercenary ("Останній найманець").
  • Netflix випустив документальний фільм "Мій учитель восьминіг" про режисера і фридайвера Крейга Фостера, який під час своїх пірнань у південній частині Африки подружився з восьминогом.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше