У Малині на Житомирщині відновили рух переправою, яку розмивало – переправу продовжують облаштовувати

У Малині на Житомирщині відновили рух переправою, яку розмивало – переправу продовжують облаштовувати

У Малині на Житомирщині відновили рух переправою, яку розмивало – переправу продовжують облаштовувати
. У Малині відновили рух переправою, яку розмивало. Малин, Житомирщина, 3 травня 2023 року. Фото: Малинська міська рада

Ввечері другого травня у Малині відновили рух переправою, яку розмило наприкінці березня – офіційно переправу ще не відкривали, бо продовжують роботи з облаштування. Про це в коментарі Суспільному розповів Малинський міський голова Олександр Ситайло.

За його словами, з двох тимчасових переправ, які були облаштовані до цього і які затопила річка, зробили одну.

"До цього у нас було дві переправи – автомобільна та пішохідна. Тепер ми об'єднали їх в одну спільну автомобільно-пішохідну. Пішохідну переправу ми частково розібрали і зараз дорозбираємо. Нова переправа – значно ширша і дозволяє вмістити в собі і пішоходів, і транспорт. Також ми організуємо там безпеку руху", – розповів Олександр Ситайло.

У Малині на Житомирщині відновили рух переправою, яку розмивало – переправу продовжують облаштовувати
Малин, Житомирщина, 3 травня 2023 року. Фото: Малинська міська рада

Попри те, що рух переправою відновили, офіційно переправу ще не відкривали, бо наразі займаються її дооблаштуванням.

"Офіційно ми її відкрити ще не можемо, бо там ще ведуться роботи з облаштування пішоходної частини – ці роботи треба закінчити. Плануємо це зробити у найближчі кілька днів. Зараз ми з одного боку облаштовуємо перильну зону, щоб людина не впала в річку, а з іншого – ставимо захисні блоки, щоб автівки випадково не наїхали на пішоходів. Зараз у нас проїзна частина переправи сягає семи метрів, але за рахунок облаштування пішохідної зони вона трохи звузиться. Пішохідна зона буде десь півтора-два метри в ширину", – каже Малинський міський голова.

Що відомо

  • 30 березня у Малині затопило пішохідну переправу через річку Ірша поряд з мостом, зруйнованим військами РФ. Надвечір 30 березня ситуацію вдалося врегулювати – затоплену пішохідну переправу через річку відремонтували. Третього квітня комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення провести поверхневий скид води у Малинському водосховищі, щоб зберегти греблю на річці Ірша. Пішохідну та транспортну переправи закрили.
  • Шостого квітня на засіданні Житомирської обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення виділити чотири мільйони гривень на створення нової тимчасової переправи в Малині.
  • Сьомого квітня переправу розібрали, бо через спуск води з водосховища вода б підтопила сусідній район. У міськраді розповіли, що відновити тимчасовий міст у найближчий час неможливо, бо тимчасова споруда не витримає такого потоку води.
  • 14 квітня у коментарі Суспільному Малинський міський голова Олександр Ситайло сказав, що обидві тимчасові переправи в Малині почнуть робити після того, як спаде рівень води в річці.

Ще по темі

  • Впродовж двох діб 28 та 29 березня після негоди на Житомирщині із приватних домогосподарств Коростенського та Звягельського районів рятувальники відкачали майже пів тисячі кубометрів води.
  • 28 березня ввечері прорвало дамбу в урочищі Виспа в Романові – за ніч води в річці не стало. Вона частково затопила городи та приватні ділянки людей, розташовані неподалік русла.
  • Через підтоплення понтонної переправи біля зруйнованого мосту київська маршрутка тимчасово не буде заїжджати в селище Народичі.
  • На річці Грезля у Житомирській області вода зруйнувала переправу. Через дощі рівень води у річці Грезля у Народицькій громаді зріс і водою розмило переправу, побудовану замість мосту, що з’єднував села Грезля та Радча. Цей міст так само як і ще три інших мости в громаді був підірваний у 2022 році військовими РФ.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок