У Малинському водосховищі Житомирщини проведуть поверхневий скид води – пішохідна та транспортна переправи не діють

У Малинському водосховищі Житомирщини проведуть поверхневий скид води – пішохідна та транспортна переправи не діють

У Малинському водосховищі Житомирщини проведуть поверхневий скид води – пішохідна та транспортна переправи не діють
Ілюстративне фото Малинського водосховища. Фото: Wikipedia

У Малинському водосховищі Житомирщини проведуть поверхневий скид води. Про таке рішення комісії з ТЕБ та НС повідомила Малинська міська рада на сторінці в мережі Facebook.

В повідомленні, зокрема, йдеться, що поверхневий скид води у сховищі та приведення рівня води до належного допустимого проведуть, аби зберегти греблю на річці Ірша.

"Враховуючи погодні умови та підняття у Малинському водосховищі рівня води до критичного, згідно з рішенням комісії з ТЕБ та НС, з метою збереження споруди греблі на річці Ірша згідно з технологічними умовами її утримання в належному стані, буде проведено поверхневий скид води та приведено його до належного допустимого рівня. Як наслідок, пішохідна та транспортна переправи з 13.00 не діють. Просимо пішоходів та водіїв рухатися за іншими визначеними маршрутами", – йдеться у повідомленні.

Для автотранспорту пропонують маршрут з Малина через села Ворсівка, Візня, селище Гранітне або села Устинівка, Загребля та селище Чоповичі.

У Малинському водосховищі Житомирщини проведуть скид води – жителів міста просять обрати відповідні маршрути
Схема об’їзду. Малин, Житомирщина. Фото: Facebook Малинської міської ради

Для пішоходів, маршрутних автобусів, екстрених служб громади, комунальної техніки – через споруду греблі, що у районі "банкнотки", йдеться у дописі.

Також пресслужба Малинської міськради повідомляє, що, незважаючи на вимушену зміну маршруту, пасажирський транспорт буде зупинятися на звичних зупинках.

Ще по темі

  • У Малині на Житомирщині через підняття рівня води в річці затопило пішохідну переправу – вода продовжує прибувати.
  • Впродовж двох діб 28 та 29 березня після негоди на Житомирщині із приватних домогосподарств Коростенського та Звягельського районів рятувальники відкачали майже пів тисячі кубометрів води.
  • 28 березня ввечері прорвало дамбу в урочищі Виспа в Романові – за ніч води в річці не стало. Вона частково затопила городи та приватні ділянки людей, розташовані неподалік русла.
  • Через підтоплення понтонної переправи біля зруйнованого мосту київська маршрутка тимчасово не буде заїжджати в селище Народичі.

Читайте також

  • Події біля храму на Житомирщині: відкрили кримінальне провадження щодо нанесення тілесних ушкоджень 12-річному хлопцю.
  • Екоінспекція дослідила зразки проб води з річки Тетерів на Житомирщині. Матеріали направили до правоохоронних органів.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Вибір редакції

На початок