На ТОТ Бердянського району окупанти змушують місцевих власників магазинів вивішувати російський прапор — МВА

На ТОТ Бердянського району окупанти змушують місцевих власників магазинів вивішувати російський прапор — МВА

У Бердянському районі окупанти змушують власників магазинів вивішувати прапор РФ
Набережна в Бердянську, Запорізкої області. Ілюстративне. Фото: Бердяська МВА

На території тимчасово захопленого Бердянському районі Запорізької області окупанти змушують місцевих власників торгівельних точок вивішувати російський прапор при вході до приміщення.

Про це сьогодні, 22 квітня, повідомила очільниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна.

"Активісти руху опору "Жовта стрічка" повідомляють, що власників магазинів у Бердянському районі примушують насильно розміщувати прапор Росії на вході до приміщення. У разі непокори та відмови, погрожують фізичною розправою та конфіскацією майна", — йдеться в повідомленні.

Рух "Жовта стрічка": що відомо

Рух громадського спротиву на тимчасово окупованих територіях "Жовта стрічка" сформувався навесні 2022 року в Херсоні, а нині поширився на всі тимчасово окуповані території України. Українці в окупації можуть приєднатися до руху через чат-бот, аби отримувати завдання, плакати, листівки та дізнаватися правила безпеки.

3 січня активісти повідомилищо до складу громадського руху спротиву "Жовта Стрічка" доєдналося 4700 активістів з тимчасово окупованої території Запорізької області. Найбільше людей долучилися навесні та влітку 2023 року.

22 лютого рух опору "Жовта стрічка" закликав жителів тимчасово окупованої території Запорізької області бойкотувати "вибори" президента РФ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок