На Вінниччині відбулось ЗНО-2021 з математики

На Вінниччині відбулось ЗНО-2021 з математики

На Вінниччині відбулось ЗНО-2021 з математики
. Суспільне Вінниця

15 386 абітурієнтів зареєстувалися на складання ЗНО з математики на Вінниччині. Для його проходження в області відкрили близько 75 пунктів тестування. Зовнішнє оцінювання складали за рівнями стандарт та профіль. Про це Суспільному розповіла заступниця директора регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

Один із пунктів тестування – у другій вінницькій гімназії. Там на зовнішнє оцінювання з математики зареєструвалися 270 учасників, розповіла відповідальна за пункт тестування Світлана Книш.

Єлизавета Стахміч першою погодилася на інтервʼю, бо, каже, планує стати журналісткою. Математику складає як один з обовʼязкових предметів.

"Підготовка була не дуже складною, я в українській мові і літературі орієнтуюся дуже добре. Історію готувала за допомогою онлайн-курсів, тому що не завжди була змога з репетиторами спілкуватися наживо. А з математики готувалися з репетитором, тому що, на жаль, школа в умовах карантину не дає тих знань, які можна було б здобути під час очного навчання", – розповідає абітурієнтка Єлизавета Стахміч.

На Вінниччині проводиться ЗНО-2021 з математики
Суспільне Вінниця

За порядком проведення тестування на кожному пункті стежив представник центру оцінювання якості освіти. В його присутності відкрили контейнери з аудиторними пакетами, які зберігаються у спеціальному сховищі.

Загалом, ЗНО з математики цьогоріч абітурієнти складали ще й за рівнем стандарт. Це тестування проходили ті випускники, які не планують вступати до закладу вищої освіти і їх не влаштовує річна оцінка з математики, — каже Книш.

На Вінниччині проводиться ЗНО-2021 з математики
Суспільне Вінниця

На ЗНО з математики не з'явилися понад 4, 5 тисячі абітурієнтів: з них 2 654 — це ті, хто мав складати математику рівня стандарт. У них в атестаті буде річна оцінка з математики.

Що відомо

  • В Україні 21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021. У першому тестуванні з хімії взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих.
  • У Міносвіти повідомили, що додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування у 2021 році відбудеться з 29 червня по 14 липня.
  • 18 травня в Україні завершилася реєстрація на додаткову сесію ЗНО.
  • Міністерство освіти та науки України опублікувало наказ про затвердження умов вступної кампанії на 2021 рік. Вона розпочнеться в липні, більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет

Читайте також

Маски, заспокійливе та 150 хвилин. Як стартувало ЗНО в Одеській області

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок