ЗНО з хімії склали майже 10 тисяч осіб. Скільки абітурієнтів не допустили та через що

ЗНО з хімії склали майже 10 тисяч осіб. Скільки абітурієнтів не допустили та через що

ЗНО з хімії склали майже 10 тисяч осіб. Скільки абітурієнтів не допустили та через що
. УНІАН

В Україні 21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021. У першому тестуванні з хімії взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих – 87,5% – зафіксовано на Рівненщині, найменший – 58,7% – на Кіровоградщині. З Києва у ЗНО з хімії взяли участь 79,77% зареєстрованих осіб, зі Львівщини — 81,72%, з Харківщини — 80,90%, з Одещини — 71,89%.

В УЦОЯО повідомили, що шість учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення та відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії буде оголошено до 6 червня. Із завданнями сертифікаційної роботи з хімії можна ознайомитись за посиланням. Зазначається, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Наступні тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться на початку наступного тижня:

  • 24 травня – тестування з іспанської, німецької та французької мов;
  • 25 травня – тестування з англійської мови.

Що відомо

  • Щоб потрапити до пункту проведення ЗНО, зареєстровані учасники повинні мати оригінал сертифіката ЗНО, паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті, запрошення-перепустку для участі у ЗНО.
  • У Міносвіти повідомили, що додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування у 2021 році відбудеться з 29 червня по 14 липня.
  • 18 травня в Україні завершилася реєстрація на додаткову сесію ЗНО.
  • Міністерство освіти та науки України опублікувало наказ про затвердження умов вступної кампанії на 2021 рік. Вона розпочнеться в липні, більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет.

Читайте також

Маски, заспокійливе та 150 хвилин. Як стартувало ЗНО в Одеській області

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок